romek
niedziela, 13 września 2015, 06:49

V liga CHEŁM / Przełamanie Unii Białopole * Kolejna wygrana Ruchu Izbica

izbica2015Kolejne zwycięstwo Ruchu Izbica w V lidze chełmskiej. Tym razem wygrali w Rejowcu Osadzie z miejscową Unią 4:2 (gole Gieleta, Stępniak, Ignaciuk i Łata). Piłkarze Ruchu „tymczasowo” są liderami rozgrywek.

Wygrali też wreszcie piłkarze Unii Białopole, którzy pokonali Brata Siennica Nadolna (w przebudowie) aż 6:1. Po dwa gole strzelili – Mirosław Jabłoński i Dawid Stepaniuk. 

– Na pochwałę zasługuje cała drużyna za walkę i chęć zwycięstwa. Dobre zawody w dniu dzisiejszym rozegrali Zdybel ze Stepaniukiem oraz Bureć, który zagrał pierwszy mecz po powrocie z pracy za granicą. Cieszą zdobyte 3 pkt. choć przeciwnik nie był zbyt wymagający – czytamy w relacji z meczu.

Pozostałe mecz dzisiaj…

rd


Dodaj komentarz

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są tylko i wyłącznie prywatnymi opiniami czytelników serwisu. Redakcja zastrzega sobie jednocześnie prawo do usuwania komentarzy zawierających treści niecenzuralne, rasistowskie, antysemickie, nawołujące do przemocy, obraźliwe w stosunku do osób uczestniczących w dyskusji, osób publicznych, instytucji itp., komentarzy nie związanych z tematem artykułu, zawierających treści reklamowe, czy też treści znacząco odbiegające od ogólnie przyjętych norm społecznych.