romek
sobota, 12 września 2015, 06:31

Piłkarski weekend / II liga, Wisła Puławy – GRYF Wejherowo 2:0 * Wólczanka – MOTOR Lublin 0:1 * LUBLINIANKA – RESOVIA Rzeszów 0:0 * UNIA Rejowiec – RUCH Izbica 2:4

sprintem999 Klos* Ekstraklasa: Górnik Łęczna – Wisła Kraków, w poniedziałek o godz. 18 na stadionie przy Al. Jana Pawła II w Łęcznej

* II liga: Wisła Puławy – Gryf Wejherowo, w sobotę o godz. 17 na stadionie MOSiR przy ul. Hauke-Bossaka w Puławach / 2:0

***

* III liga, sobota:

* AMSPN Hetman Zamość – Karpaty Krosno (15) / 0:3

* Lublinianka Lublin – Resovia (17) / 0;0

Niedziela: Avia Świdnik – Orlęta Radzyń Podlaski (15).

***

* IV liga, sobota:

* Lutnia Piszczac – Opolanin Opole Lubelskie (16) / 2:2

Niedziela: Orion Niedrzwica Duża – Powiślak Końskowola (16) * Hetman Żółkiewka – Victoria Żmudź (16) * Granica Dorohusk – Stal Kraśnik (16) * Włodawianka Włodawa – Janowianka Janów Lubelski (16) * Górnik II Łęczna – Polesie Kock (16) * Unia Hrubieszów – Podlasie Biała Podlaska (16) * Orlęta Łuków – Kryształ Werbkowice (17).

* Bialska klasa okręgowa (wszystkie mecze w niedzielę o godz. 16): Sokół Adamów – Dąb Dębowa Kłoda * Orzeł Czemierniki – Tytan Wisznice * Niwa Łomazy – Unia Żabików * ŁKS Łazy – LZS Dobryń * LKS Milanów – Dwernicki Stoczek Łukowski * Janowia Janów Podlaski – Granica Terespol * Huragan Międzyrzec Podlaski – Grom Kąkolewnica

***

* Chełmska klasa okręgowa, sobota:

* Unia Białopole – Brat Siennica Nadolna (12) / 6:1

* Unia Rejowiec – Ruch Izbica (13) / 2:4

Niedziela (wszystkie mecze o godz. 15): Spółdzielca Siedliszcze – Frassati Fajsławice * Eko Różanka – Tatran Kraśniczyn * Sawena Sawin – Ogniwo Wierzbica * GKS Pławanice/Kamień – Sparta Rejowiec Fabryczny * Kłos Chełm – Start Krasnystaw.

***

* Lubelska klasa okręgowa, sobota:

* Unia Wilkołaz – KS Dąbrowica (16) 2:1

* Iskra Krzemień – Wisła II Puławy (17) / 4:0

* Piaskovia Piaski – POM Iskra Piotrowice (17) / 3:1

Niedziela: GKS Niemce – Płomień Trzydnik Duży (11) * Tajfun Ostrów Lubelski – LKS Wierzchowiska (14) * Granit Bychawa – Ruch Ryki (16) * Perła Borzechów – Orły Kazimierz (16) * Tęcza Bełżyce – Stal Poniatowa (16).

***

* Zamojska klasa okręgowa, sobota:

* Ostoja Skierbieszów – Roztocze Szczebrzeszyn (17) 0:5

Niedziela: Korona Łaszczów – Victoria Łukowa/Chmielek (14) * Włókniarz Frampol – Huczwa Tyszowce (15) * Łada 1945 Biłgoraj – Igros Krasnobród (17) * Sokół Zwierzyniec – Olimpia Miączyn (16)

* Omega Stary Zamość – Grom Różaniec (16) / 1:3* Granica Lubycza Królewska – Pogoń 96 Łaszczówka (16) * Cosmos Józefów – Orkan Bełżec (16).

* Centralna Liga Juniorów: TOP 54 Biała Podlaska – Korona Kielce, w sobotę o godz. 15 na stadionie przy ul. Zdanowskiego w Białej Podlaskiej.

* Turniej TKKF Omega: Jesienne Grand Prix w piłce nożnej dla dzieci, w sobotę od godz. 10 na Orliku na Felinie w Lublinie.

* Turniej TKKF Omega: Jesienny Puchar Omegi, w niedzielę od godz. 12 na Orliku na Felinie w Lublinie.

* Turniej TKKF Omega: Jesienny Puchar Lublina, w niedzielę od godz. 18.30 na Orliku przy Al. Racławickich w Lublinie.

dziennikwschodni.pl


Komentarze do 'Piłkarski weekend / II liga, Wisła Puławy – GRYF Wejherowo 2:0 * Wólczanka – MOTOR Lublin 0:1 * LUBLINIANKA – RESOVIA Rzeszów 0:0 * UNIA Rejowiec – RUCH Izbica 2:4' (3)
  • Anonim3 lata temu Bezpośredni link

    Unia Bialopole – Brat Siennica Naolna 6:1

  • Anonim3 lata temu Bezpośredni link

    Unia Rejowiec – Ruch Izbica 2:4

  • gg3 lata temu Bezpośredni link

    Tue Milejów – Victoria Rybczewice 0:3

  • Dodaj komentarz

    Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są tylko i wyłącznie prywatnymi opiniami czytelników serwisu. Redakcja zastrzega sobie jednocześnie prawo do usuwania komentarzy zawierających treści niecenzuralne, rasistowskie, antysemickie, nawołujące do przemocy, obraźliwe w stosunku do osób uczestniczących w dyskusji, osób publicznych, instytucji itp., komentarzy nie związanych z tematem artykułu, zawierających treści reklamowe, czy też treści znacząco odbiegające od ogólnie przyjętych norm społecznych.