V liga CHEŁM / 9:2 Ruchu Izbica (4 gole Michała Gałki) * Lider przegrywa z Eko 1:5 * W weekend starcie aktualnych liderów… « Lubelska Piłka - Wszystko o piłce nożnej na Lubelszczyźnie
piątek, 11 września 2015, 05:49

08a4fce836e89a1f8589907c26069145f4cc03Wczoraj grała V liga chełmska. Ldier – Ogniwo Wierzbica przegrał z EKO 1:5, a hattricka ustrzelil Mateusz Chwedoruk; – Najważniejszy był chyba gol otwarcia – powiedział po meczu Mateusz.

Komplet punktów ma też po tej kolejce Start Krasnystaw, który wygrał z Pławanicami 8:0 (gole dla Startu:  Sadowski 2, Frącek 2, Chariasz 2, Salitra i Wójcik). Kłos Chełm, tm razem uporał się w Fajsławicach z Frassati 1:0 (gol Wojtala, przestrzelony karny Łukasza Skorka z Frassati). W weekend starcie obecnych liderów  Kłos – Start Krasnystaw.

Zupełnym zaskoczeniem jest postawa Tatrana Kraśniczyn – zespół Mirosława Berbecia odniósł kolejne zwycięstwo. Tym razem 3:2 z Unią Rejowiec. W meczu podyktowano kilka karnych. Decydującego gola strzelił Mazurek z karnego w ostatniej minucie gry.

9:2 Ruchu Izbica z Białopolem to też rezultat raczej niespodziewany, bo chyba tak wysokiego zwycięstwa Ruchu nikt się nie spodziewał. Nawet w Izbicy…

Gałka Michał!!!2– Takiego meczu już dawno nie widzieliśmy – czytamy na stronie internetowej klubu. –  Ruch bezlitośnie rozprawił się z gośćmi z Białopola. Efektowna, miażdżąca wygrana. Drużyna Ruchu przy odrobinie szczęścia mogła ten mecz zakończyć wynikiem dwucyfrowym. Ruch od początku ruszył do ataku. Wynik bezbramkowy utrzymał się do 18 minuty. Wtedy to świetne podanie na wolne pole dotarło do Tomasza Gielety. Ten zabrał się z piłką i wykorzystując swoją szybkość minął obrońcę Unii, następnie bramkarz i wpakował piłkę do pustej bramki. Dosłownie dwie minuty później Michał Gałka (foto) faulowany był w polu karnym i sędzia spotkania podyktował rzut karny, który na bramkę zamienił Andrzej Ignaciuk. Już minutę później było 3:0. Ponownie Michał Gałka znalazł się w dogodnej sytuacji i wspaniale ją wykończył. Jednak dla Michała popis strzelecki dopiero miał się zacząć. Zanim to jednak nastąpiło na listę strzelców wpisał się Damian Łata. Na przerwę zawodnicy schodzili przy wyniku 4:0 dla gospodarzy. A po przerwie nastąpił ciąg dalszy. Chwilami robiło się żal patrząc na bezradnych zawodników Unii. Ale jak się ma okazje to trzeba je wykorzystywać. Rozpoczął Michał Gałka strzelając na 5:0. Potem bramkę zdołali strzelić goście. 5:1, a za chwilę 6:1 i ponownie „Gała”. Druga bramka gości na 6:2 była już ostatnim akcentem na jaki było ich stać. Potem strzelał już tylko Ruch. Michał Gałka po raz czwarty, wprowadzony po przerwie Bartek Suszek i po raz drugi w tym meczy Damian Łata. Wynik jest taki, że nie ma co podsumowywać. Oczywiście malkontenci powiedzą, że można było wyżej, że były okazje, że szkoda straconych goli. Ale jeśli znajdzie się chociaż jeden kibic który będzie po takim meczu narzekał to powinien poważnie zastanowić nad sensem pojawiania się na stadionie. Puentując – BRAWO CHŁOPAKI!

Tajemninica jest taka – czy Ruch zagrał tak dobrze, czy też Unia tak źle (?).

r/foto-ruchizbica.futbolowo.pl

Komentarze do 'V liga CHEŁM / 9:2 Ruchu Izbica (4 gole Michała Gałki) * Lider przegrywa z Eko 1:5 * W weekend starcie aktualnych liderów…' (1)