romek
piątek, 11 września 2015, 07:25

Łada Biłgoraj wraca na Targową…

pownatar15jNiezmiernie miło nam poinformować, że najbliższe spotkanie z Igrosem Krasnobród odbędzie się już na głównej płycie stadionu Ośrodka Sportu i Rekreacji.

Prawie 15 miesięcy czekali na powrót swoich pupili do Biłgoraja wszyscy kibice biało-niebieskich. Bliskie wyjazdy na domowe spotkania do Soli, czy nawet dalsze do Długiego Kątu pokazały, że brak własnego boiska to nie tylko uciążliwa sprawa dla większości kibiców, ale również dla zawodników i sztabu szkoleniowego.

Mamy nadzieję, że przez najbliższe lata nie będziemy musieli powtarzać podobnej sytuacji w której znaleźliśmy się w obecnych latach, a także 2005-2006. Teraz wypada nam się tylko i wyłącznie cieszyć z powrotu na Targową 15 i wśród swoich znajomych zadbać o to, by na potyczce z Igrosem zjawiło się jak najwięcej sympatyków.

Niedziela 17:00 – MUSISZ TAM BYĆ!

ladabilgoraj.pl


Dodaj komentarz

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są tylko i wyłącznie prywatnymi opiniami czytelników serwisu. Redakcja zastrzega sobie jednocześnie prawo do usuwania komentarzy zawierających treści niecenzuralne, rasistowskie, antysemickie, nawołujące do przemocy, obraźliwe w stosunku do osób uczestniczących w dyskusji, osób publicznych, instytucji itp., komentarzy nie związanych z tematem artykułu, zawierających treści reklamowe, czy też treści znacząco odbiegające od ogólnie przyjętych norm społecznych.