romek
niedziela, 30 sierpnia 2015, 06:27

V liga ZAMOŚĆ / Omega Stary Zamość – Pogoń 96 Łaszczówka 0:2 * Po golach Wasiołka i Albana piłkarze Babiarza liderem

lukasz-mruk-268Mecz był bardzo wyrównany, obie drużyny zacięcie walczyły o każdy metr boiska. Pogoń 96 dzięki dużej determinacji i dyscyplinie taktycznej zwyciężyła 2-0 po bramkach Piotra Wasiołka w 42 minucie i Łukasza Mruka (foto) w 55.

Dla tego drugiego bramka z Omegą to już 5. gol w tym sezonie w V lidze. Napastnik Pogoni zaliczył też 3 asysty. Po tym zwycięstwie piłkarze Pawła Babiarza z kompletem zwycięstw są liderami rozgrywek.

Omega Stary Zamość – Pogoń 96 Łaszczówka 0-2 (0-1)
Bramki: Wasiołek (42′), Mruk (55′)

Skład Pogoni: Kacper Berbecki – Michał Kołodziejski, Michał Rzeźnik, Bartłomiej Krawczyk, Jarosław Kapuśniak – Paweł Kielar, Łukasz Hałasa (90′ Karol Miszczyszyn), Mateusz Cywka (85′ Paweł Tatar), Zbigniew Jeruzal (65′ Konrad Kłoda) – Piotr Wasiołek (58′ Tomasz Walentyn), Łukasz Mruk

pogon96laszczowka.futbolowo.pl


Dodaj komentarz

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są tylko i wyłącznie prywatnymi opiniami czytelników serwisu. Redakcja zastrzega sobie jednocześnie prawo do usuwania komentarzy zawierających treści niecenzuralne, rasistowskie, antysemickie, nawołujące do przemocy, obraźliwe w stosunku do osób uczestniczących w dyskusji, osób publicznych, instytucji itp., komentarzy nie związanych z tematem artykułu, zawierających treści reklamowe, czy też treści znacząco odbiegające od ogólnie przyjętych norm społecznych.