romek
czwartek, 20 sierpnia 2015, 06:24

Puchar Polski LZPN / KS Lublin – Dąbrowica 5:1 * Jeszcze jeden hattrick Jacka Ziarkowskiego!

1 Rozegrano mecze Pucharu Polski LZPN. Niespodziewane wyniki w Pucharze osiąga Wisła Józefów, która po wygraniu z Garbarnią Kurów, wyeliminowała znacznie groźniejszy Ruch Ryki. Wisła już na początek wznowionej kilka miesięcy temu działalności, pisze nową historię – i to pisze ciekawie.

Po raz kolejny skutecznością błysnął Jacek Ziarkowski, jeden z najlepszych piłkarzy lubelskiej piłki ostatnich lat. Team KS Lublin (foto-lsw24.pl) można z powodzeniem określić lubelskimi „Orłami Górskiego”. Z powodzeniem ten team byłby atrakcją każdego piłkarskiego święta – nie tylko pucharowego.

Na pewno przykładem pucharowej magii był mecz Perły Borzechów z Orłami Kazimierz – po dogrywce  padł niecodzienny wynik 5:7.

Wyniki:

Unia Wilkołaz – Tęcza Bełżyce 0:1

Stal Poniatowa – Wisła II Puławy 3:2

Dywany Łuszczów – Piaskovia Piaski 1:2

Tajfun Ostrów Lubelski – GKS Niemce 1:2

GLKS Głusk – LZS Wierzchowiska 3:2

Wisła Józefów – Ruch Ryki 3:3 karne 4:2

= KS Lublin – KS Dąbrowica 5:1

Bramki: Jacek Ziarkowski 3 (20′, 42′, 70′), Rafał Wiącek (29′), Paweł Pranagal (80′).

KS Lublin: Jacek Adrianek, Maciej Kleszcz, Paweł Machnikowski, Rafał Wej (75′ Siergiej Michajłow), Radosław Szynkaruk, Grzegorz Bronowicki, Rafał Wiącek, Mirosław Budka, Paweł Pranagal, Mariusz Sawa (70′ Marcin Zakrzewski), Jacek Ziarkowski.

POM Piotrowice – Granit Bychawa 2:0.

Perła Borzechów – Orły Kazimierz Dolny 5:7

Iskra Krzemień – Płomień Trzydnik Duży 2:1

rd


Komentarze do 'Puchar Polski LZPN / KS Lublin – Dąbrowica 5:1 * Jeszcze jeden hattrick Jacka Ziarkowskiego!' (1)
  • oo7 lat temu Bezpośredni link

    BRAWO POM!

  • Dodaj komentarz

    Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są tylko i wyłącznie prywatnymi opiniami czytelników serwisu. Redakcja zastrzega sobie jednocześnie prawo do usuwania komentarzy zawierających treści niecenzuralne, rasistowskie, antysemickie, nawołujące do przemocy, obraźliwe w stosunku do osób uczestniczących w dyskusji, osób publicznych, instytucji itp., komentarzy nie związanych z tematem artykułu, zawierających treści reklamowe, czy też treści znacząco odbiegające od ogólnie przyjętych norm społecznych.