romek
wtorek, 11 sierpnia 2015, 07:15

P r o f i l e / Andrzej OLENDER (Granica Dorohusk) strzelił pierwszego gola dla klubu po 12 latach …

olęder aGol Andrzeja Olendra (foto-facebook), dający prowadzenie Granicy Dorohusk w rozgrywkach czwartej ligi był nie tylko pierwszym golem w rozgrywkach AD 2015/16 – to był także pierwszy gol dla Granicy Dorohusk w IV lidze po ponad 12 latach niebytu w tej klasie.

W weekend Granica zremisowała z rezerwami Górnika Łęczna 2:2, a pierwszego gol strzelił głową Olender. Zdaniem obserwatorów goście z Dorohuska byli bliżej wygranej – wyrównanie padło w ostatniej minucie gry.

lp.pl

 

 


Komentarze do 'P r o f i l e / Andrzej OLENDER (Granica Dorohusk) strzelił pierwszego gola dla klubu po 12 latach …' (1)
  • LINEKER7 lat temu Bezpośredni link

    BRAWO OLI

  • Dodaj komentarz

    Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są tylko i wyłącznie prywatnymi opiniami czytelników serwisu. Redakcja zastrzega sobie jednocześnie prawo do usuwania komentarzy zawierających treści niecenzuralne, rasistowskie, antysemickie, nawołujące do przemocy, obraźliwe w stosunku do osób uczestniczących w dyskusji, osób publicznych, instytucji itp., komentarzy nie związanych z tematem artykułu, zawierających treści reklamowe, czy też treści znacząco odbiegające od ogólnie przyjętych norm społecznych.