romek
poniedziałek, 10 sierpnia 2015, 10:20

P r o f i l e / Łukasz TURZYNIECKI (Legia Warszawa) w Wiśle Puławy

turzyniecki_lukasz21-letni Łukasz Turzyniecki podpisał dwuletni kontrakt z Wisłą Puławy. Prawy obrońca przechodzi do drugoligowca na zasadzie transferu definitywnego z Legii Warszawa.

Turzyniecki, który ostatnie pięć lat spędził w Legii, w minionym sezonie znajdował się w szerokiej kadrze pierwszego zespołu, ale występował jedynie w drużynie rezerw. Rozegrał 28 spotkań w III lidze.

Wisła wypożyczyła także Karola Kalitę do Lublinianki oraz Damiana Osiaka do Orląt Łuków. Obaj zawodnicy spędzą w tych klubach najbliższy sezon.

Trzyniecki jest wychowankiem UKS Jedynka Krasnystaw. W weekend debiutował w Wiśle w meczu z Polonią Bytom.

źródło: 90minut.pl / foto-Legia Warszawa


Dodaj komentarz

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są tylko i wyłącznie prywatnymi opiniami czytelników serwisu. Redakcja zastrzega sobie jednocześnie prawo do usuwania komentarzy zawierających treści niecenzuralne, rasistowskie, antysemickie, nawołujące do przemocy, obraźliwe w stosunku do osób uczestniczących w dyskusji, osób publicznych, instytucji itp., komentarzy nie związanych z tematem artykułu, zawierających treści reklamowe, czy też treści znacząco odbiegające od ogólnie przyjętych norm społecznych.