Piłkarski weekend, wyniki… / Ekstraklasa, Pogoń Szczecin – Górnik Łęczna 0:0 * III liga, Motor – Chełmianka 3:1 * Wystartowała V liga lubelska * Piaskovia – Granit Bychawa 2:2,* Co z Wisła Annopol? / II liga, Wisła Puławy – Polonia Bytom 2:1 * Startuje III liga *Zamojskie finały Pucharu Starostów « Lubelska Piłka - Wszystko o piłce nożnej na Lubelszczyźnie
romek
piątek, 7 sierpnia 2015, 08:48

Piłkarski weekend, wyniki… / Ekstraklasa, Pogoń Szczecin – Górnik Łęczna 0:0 * III liga, Motor – Chełmianka 3:1 * Wystartowała V liga lubelska * Piaskovia – Granit Bychawa 2:2,* Co z Wisła Annopol? / II liga, Wisła Puławy – Polonia Bytom 2:1 * Startuje III liga *Zamojskie finały Pucharu Starostów

sprintem999 KlosStartują III i IV liga. Na pierwszym planie Motor Lublin z mocnym postanowieniem walki o awans. Już w sobotę na Arenie Lublin starcie – rewanż za porażkę 0:1 w finale Pucharu Polski.

II liga – 2 kolejka

Wisła Pulawy – Polonia Bytom 19.30 / 3:1

III liga / kolejka 1 – 8-9 sierpnia

Motor Lublin – Chełmianka Chełm 8 sierpnia, 19:00 / 3:1
Karpaty Krosno – Resovia 8 sierpnia, 17:00
Tomasovia Tomaszów Lubelski – Lewart Lubartów 9 sierpnia, 17:00
Izolator Boguchwała – Polonia Przemyśl 8 sierpnia, 17:00
JKS 1909 Jarosław – Orlęta Radzyń Podlaski 8 sierpnia, 17:00
Stal Rzeszów – Avia Świdnik 8 sierpnia, 17:00 / 1:0
Sokół Sieniawa – Orzeł Przeworsk 9 sierpnia, 17:00
AMSPN Hetman Zamość – Piast Tuczempy 8 sierpnia, 17:00
Wólczanka Wólka Pełkińska – Lublinianka Lublin 8 sierpnia, 18:00

***

IV liga / Kolejka 1 – 8-9 sierpnia

Włodawianka Włodawa – Orlęta Łuków 9 sierpnia, 17:00
Górnik II Łęczna – Granica Dorohusk 8 sierpnia, 16:00 / 2:2
Unia Hrubieszów – Hetman Żółkiewka 9 sierpnia, 17:00
Podlasie Biała Podlaska – Orion Niedrzwica Duża 8 sierpnia, 17:00 / 4:1
Polesie Kock – Lutnia Piszczac 9 sierpnia, 17:00
Janowianka Janów Lubelski – Kryształ Werbkowice 9 sierpnia, 17:00
Stal Kraśnik – Opolanin Opole Lubelskie 9 sierpnia, 17:30
Victoria Żmudź – Powiślak Końskowola 9 sierpnia, 17:00

***

Lubelska klasa okręgowa,

sobota: Piaskovia Piaski – Granit Bychawa (11)./ / 2:2

Niedziela: Płomień Trzydnik Duży – Orły Kazimierz (11) * Unia Wilkołaz – Iskra Krzemień (16) * Wisła Annopol – GKS Niemce (17)  (?)* KS Dąbrowica – Tajfun Ostrów Lubelski (17) * Stal Poniatowa – Perła Borzechów (17) * POM Iskra Piotrowice – Ruch Ryki (17) * Wisła II Puławy – LKS Wierzchowiska (17).

***

Puchar Polski,

piątek: Dywany Łuszczów – Madjan-Marina Zemborzyce (18.30) / 4:2

Niedziela (oba mecze o godz. 17): Wisła Józefów – Garbarnia Kurów * KS Drzewce – GLKS Głusk.

***

* Centralna Liga Juniorów:

Motor Lublin – Stal Mielec, w niedzielę o godz. 12 na bocznym boisku Areny Lublin, przy ul. Stadionowej w Lublinie.

***

Finały Pucharu Starostów:

Powiat Biłgorajski: LKS Grom Różaniec-SP – Victoria Łukowa Chmielek, 09 sierpnia 2015 r. (niedziela) godz. 18:00 Różaniec.

Powiat Hrubieszowski: MKS Unia Hrubieszów-MLKS Kryształ Werbkowice, Hrubieszów-termin do uzgodnienia.

Powiat Tomaszowski: ŁKS Korona Łaszczów-GKS Pogoń 96 Łaszczówka, 09 sierpnia 2015 r. (niedziela) godz. 17 w Łaszczowie.

Powiat Zamojski: ASPN Roztocze Szczebrzeszyn-LKS Olimpia EB Wojan Miączyn, 08 sierpnia 2015 r. (sobota) godz.14 w Szczebrzeszynie.

Gospodarze na pierwszym miejscu.

***

Mecze barażowe o utrzymanie w Klasie A / 05.08.2015.

I mecz barażowy o utrzymanie w Klasie A: SKS Ruch Machnów Nowy-GKS Rakovia Relax Księżpol 02.08.2015 r. (niedziela) godz. 17:00 w Machnowie Nowym – wynik 2:2.

II mecz barażowy o utrzymanie w Klasie A: GKS Rakovia Relax Księżpol-SKS Ruch Machnów Nowy- 09.08.2015 r. (niedziela) godz. 17:00 w Księżpolu

rd


Komentarze do 'Piłkarski weekend, wyniki… / Ekstraklasa, Pogoń Szczecin – Górnik Łęczna 0:0 * III liga, Motor – Chełmianka 3:1 * Wystartowała V liga lubelska * Piaskovia – Granit Bychawa 2:2,* Co z Wisła Annopol? / II liga, Wisła Puławy – Polonia Bytom 2:1 * Startuje III liga *Zamojskie finały Pucharu Starostów' (4)
  • 53 lata temu Bezpośredni link

    Sokol Konopnica – Krężnica Jara 3:3

  • 0003 lata temu Bezpośredni link

    Sparing / Start Krasnystaw – Igros Krasnobróc 3:2

  • 20153 lata temu Bezpośredni link

    Eko Różanka – Vitrum Wola Uhruska 5:2

  • iii3 lata temu Bezpośredni link

    Sparing: GLKS 4:2 GUKS Modliborzyce

  • Dodaj komentarz

    Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są tylko i wyłącznie prywatnymi opiniami czytelników serwisu. Redakcja zastrzega sobie jednocześnie prawo do usuwania komentarzy zawierających treści niecenzuralne, rasistowskie, antysemickie, nawołujące do przemocy, obraźliwe w stosunku do osób uczestniczących w dyskusji, osób publicznych, instytucji itp., komentarzy nie związanych z tematem artykułu, zawierających treści reklamowe, czy też treści znacząco odbiegające od ogólnie przyjętych norm społecznych.