romek
środa, 5 sierpnia 2015, 04:43

Zmarł Waldemar STEFAŃSKI

StefańskiZ wielkim bólem informujemy, iż w wieku 75 lat zmarł trener Waldemar Stefański.

Po zakończeniu swojej kariery piłkarskiej Waldemar Stefański za namową trenera Waldemara Bielaka zajął się szkoleniem młodzieży. To pozwoliło mu pozostać przy piłce, która była treścią jego życia. Przez ponad 30 lat związany był z Motorem Lublin. Współpracował najpierw z Maciejem Famulskim, później z Waldemarem Fiutą. Znakomity duet szkoleniowy tworzył z Januszem Marcem.

W 2013 roku znalazł się w gronie szkoleniowców wyróżnionych z okazji jubileuszu 90-lecia Lubelskiego Związku Piłki Nożnej.

Pogrzeb odbędzie się w najbliższy czwartek (6 lipca) o godz. 8:00 na cmentarzu na Majdanku.

motorlublin.eu/foto-ksciecierzyn.futbolowo.pl

 

 


Dodaj komentarz

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są tylko i wyłącznie prywatnymi opiniami czytelników serwisu. Redakcja zastrzega sobie jednocześnie prawo do usuwania komentarzy zawierających treści niecenzuralne, rasistowskie, antysemickie, nawołujące do przemocy, obraźliwe w stosunku do osób uczestniczących w dyskusji, osób publicznych, instytucji itp., komentarzy nie związanych z tematem artykułu, zawierających treści reklamowe, czy też treści znacząco odbiegające od ogólnie przyjętych norm społecznych.