romek
sobota, 1 sierpnia 2015, 20:17

Fun Sport Prawiedniki / Motor się integrował… * Już za tydzień w sobotę o 19.00 na Arenie Lublin inauguracja III ligi…

Wczoraj (31 lipca br.) w Ośrodku Rekreacyjnym „Fun Sport” w Prawiednikach odbyła się impreza integracyjna piłkarzy, sztabu szkoleniowego oraz pracowników klubu. W spotkaniu wzięli również udział m.in. wiceprezydent miasta Lublin – Krzysztof Komorski oraz prezes MOSiR – Tomasz Grodzki.

IMG_0044

Po krótkich przemówieniach wiceprezydenta miasta, trenera drużyny oraz kapitana zespołu, a także po wspólnej kolacji, impreza przeniosła się na tereny zielone ośrodka, gdzie wszyscy zebrani mieli możliwość wykazania się w przygotowanych przez organizatora konkurencjach, takich jak m.in.: strzelanie z łuku, jazda na quadach, paintball, strzelanie z wiatrówki do celu, wspinaczka po ściance, czy też rzut beczką. Wszystkie atrakcje cieszyły się dużym zainteresowaniem uczestników imprezy. Wśród łuczników wyróżniającą postacią był Ivan Dykyy, który w strzelaniu do tarczy prezentował najlepszą formę. Z kolei konkurs rzutu beczką wygrał Kamil Wolski, wyprzedzając kierownika drużyny – Dariusza Baryłę. Zawodnicy chętnie korzystali także z możliwości jazdy na quadach oraz ze strzelnicy.

Piątkowe spotkanie było dla zawodników chwilą odprężenia i możliwością aktywnego wypoczynku we wspólnym gronie przed zbliżającą się wielkimi krokami inauguracją sezonu 2015/2016 III ligi. Już za tydzień, w sobotę 8 sierpnia (godz. 19:00) Motorowcy zmierzą się na Arenie Lublin z zespołem Chełmianki.

Motor Lublin SA składa serdeczne podziękowania dla Ośrodka Rekreacyjnego „Fun Sport” w Prawiednikach za profesjonalne przygotowanie imprezy oraz okazaną gościnność.

fot. Tomasz Lewtak / motorlublin.eu

IMG_0017

 Z łuku najlepiej strzelał Dykyy

IMG_0023

Beczką najdalej rzucał Kamil Wolski…

IMG_0056 

Już jutro do ciężkiej pracy…


Dodaj komentarz

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są tylko i wyłącznie prywatnymi opiniami czytelników serwisu. Redakcja zastrzega sobie jednocześnie prawo do usuwania komentarzy zawierających treści niecenzuralne, rasistowskie, antysemickie, nawołujące do przemocy, obraźliwe w stosunku do osób uczestniczących w dyskusji, osób publicznych, instytucji itp., komentarzy nie związanych z tematem artykułu, zawierających treści reklamowe, czy też treści znacząco odbiegające od ogólnie przyjętych norm społecznych.