romek
piątek, 31 lipca 2015, 06:43

Fajsławice / Zmiana na stanowisku trenera * Daniel Krakiewicz za Waldemara Krakiewicza

Krakiewicz Daniel 25Po wieloletniej pracy w roli szkoleniowca naszego zespołu z posadą trenera rozstał się Waldemar Krakiewicz (foto2). Jego miejsce zajął Daniel Krakiewicz (foto1), który dotychczas trenował grupy młodzieżowe Frassatiego oraz prowadził zespół seniorów Granitu Bychawa.

Panu Waldemarowi pragniemy podziękować za lata pracy na rzecz naszego klubu, a nowemu trenerowi życzyć wielu sukcesów.

Informujemy również, że zajęcia dla seniorów i juniorów w tym tygodniu odbywać się będą we wtorek i czwartek o godz. 19.

frassati-fajslawice.com

PS. Tymczasem „podobno” są jakieś kłopoty z licencją, ale przecież w gminie Fajsławice powraca o życia boisko w Suchodołach. Byłaby szansa, żeby po Różance kibice poznali kolejne miejsce w historii regionu.


Dodaj komentarz

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są tylko i wyłącznie prywatnymi opiniami czytelników serwisu. Redakcja zastrzega sobie jednocześnie prawo do usuwania komentarzy zawierających treści niecenzuralne, rasistowskie, antysemickie, nawołujące do przemocy, obraźliwe w stosunku do osób uczestniczących w dyskusji, osób publicznych, instytucji itp., komentarzy nie związanych z tematem artykułu, zawierających treści reklamowe, czy też treści znacząco odbiegające od ogólnie przyjętych norm społecznych.