romek
poniedziałek, 27 lipca 2015, 08:01

W Hrubieszowie grano o puchar burmistrza * Trofeum dla Startu Krasnystaw!

sobowUnia Hrubieszów, która w cuglach wygrała V ligą zamojska zagrała przy okazji święta 70-lecia sportu w mieście mecz o puchar burmistrza. Niestety – obchody nieco popsuł Start Krasnystaw, który wygrał mecz o tę świąteczną stawkę. Bo, choć był to sparing, to piłkarze zagrali z pełnym zaangażowaniem. Dla wielu ważniejszą stawką była dobra gra, która przybliży ich do miejsca w podstawowej jedenastce ligowej.

Bramkę na wagę „świątecznego” sukcesu strzelił Sebastian Sadowski, król strzelców V ligi chełmskiej. – Jeden z zawodników wyrzucił piłkę z autu, inny przedłużył zagranie do Sadowskiego, a ten skorzystał z okazji – powiedział nam jeden z obserwatorów meczu.

Kibiców Startu z pewnością cieszy, że zagrał Karol Sobów (foto) – jedyny „stranieri”, który pozostał w  zespole po ubiegłym sezonie. Ich zdaniem jedyny i najlepszy.

***

Puchar burmistrza z okazji 70-lecia sportu w Hrubieszowie

Unia Hrubieszów – Start Krasnystaw 0:1 (0:1)
Bramka: Sebastian Sadowski 25

Unia: Haustow – Zając, zawodnik testowany I, Oleksiuk, Kondrat – Wiejak, Fulara, Kamiński, Stepaniuk – Kazan, Krygiel oraz zawodnik testowany II, zawodnik testowany III, Tabuła, Lebiedowicz, Garbacz, Oleszczuk, Wiak

Start: Kowiński – Nowakowski, zawodnik testowany I, Sobów, Herbut, Wójcik, zawodnik testowany II, Dworucha, Sadlak, Chariasz, Sadowski oraz Liszka, Ciesielski, Łuczyn, Chłopek, Wojciechowski, zawodnik testowany III.

lp.pl/lubsport.pl


Komentarze do 'W Hrubieszowie grano o puchar burmistrza * Trofeum dla Startu Krasnystaw!' (1)
  • peter4 lata temu Bezpośredni link

    Brawo.

  • Dodaj komentarz

    Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są tylko i wyłącznie prywatnymi opiniami czytelników serwisu. Redakcja zastrzega sobie jednocześnie prawo do usuwania komentarzy zawierających treści niecenzuralne, rasistowskie, antysemickie, nawołujące do przemocy, obraźliwe w stosunku do osób uczestniczących w dyskusji, osób publicznych, instytucji itp., komentarzy nie związanych z tematem artykułu, zawierających treści reklamowe, czy też treści znacząco odbiegające od ogólnie przyjętych norm społecznych.