romek
poniedziałek, 27 lipca 2015, 05:37

70 lat sportu klubowego w Hrubieszowie

1080809532-70-lecie-sportu-ksiazka150726

W czwartek 23.07 w nakładzie 300 egzemplarzy drukarnię opuścił folder „70 lat sportu klubowego w Hrubieszowie – Od Amatorskiego Klubu Sportowego do MKS „Unia” Hrubieszów”, przygotowany z okazji jubileuszu. Folder można również pobrać w wersji elektronicznej.

Materiały do folderu zebrali i opracowali: Zdzisław Kosakowski, Leszek Tarnawski i Tomasz Magdziak.

Źródła: Michał Starykiewicz „Kronika 40-lecia działalności hrubieszowskiego klubu sportowego w fotografice i prasie i nie tylko” – księga I i II, Tomasz Przybysz „50 lat hrubieszowskiego klubu sportowego”- Hrubieszów 1995 r., Marek Ambroży Kitliński i Henryk Lebiedowicz „60 lat Od AKS do „UNII” w hrubieszowskim sporcie” – Hrubieszów 2005 r., Marek Ambroży Kitliński „Antologia sportu hrubieszowskiego, historia i współczesność sportu na terenie powiatu hrubieszowskiego” – Hrubieszów 2010, materiały własne autorów. Przy przygotowywaniu folderu wykorzystano także zdjęcia autorstwa Kazimierza Małyski.

Ze względu na niski nakład (ograniczenia finansowe) folder w pierwszej kolejności otrzymają oficjalni goście uroczystości jubileuszowych, osoby wyróżnione podziękowaniem i okolicznościowym medalem za zasługi dla sportu hrubieszowskiego, zawodnicy startujący w zawodach w dniu uroczystości jubileuszowych (niedziela, 26 lipca), wylosowani uczestnicy plebiscytu „Kroniki Tygodnia” na Najważniejsze Wydarzenia Sportowe 70-lecia Sportu Klubowego w Hrubieszowie”, sekcje sportowe MKS „Unia” oraz kluby sportowe działające w Hrubieszowie.

Folder w wercji elektronicznej można pobrać TUTAJ

źródło: mksuniahrubieszow.pl


Dodaj komentarz

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są tylko i wyłącznie prywatnymi opiniami czytelników serwisu. Redakcja zastrzega sobie jednocześnie prawo do usuwania komentarzy zawierających treści niecenzuralne, rasistowskie, antysemickie, nawołujące do przemocy, obraźliwe w stosunku do osób uczestniczących w dyskusji, osób publicznych, instytucji itp., komentarzy nie związanych z tematem artykułu, zawierających treści reklamowe, czy też treści znacząco odbiegające od ogólnie przyjętych norm społecznych.