romek
poniedziałek, 27 lipca 2015, 06:12

Sparing / Łada Biłgoraj – Cosmos Józefów 4:0

zwwsparzcos15W drugim sparingowym spotkaniu podopieczni Ireneusza Zarczuka bez większych problemów pokonali Cosmos Józefów 4:0.

Dzisiejszy pojedynek przez całe 90 minut przebiegał pod dyktando biało-niebieskich. Nasza odmłodzona drużyna narzuciła mocne tempo gry nad którym ewidentnie nie nadążała ekipa z Józefowa, która dodatkowo miała do dyspozycji zdecydowanie węższą ławkę rezerwowych. Bezlitośnie w postaci strzelonych bramek wykorzystali to Dominik Skubisz, Damian Rataj, Filip Mróz i Dawid Konopka.

– Był to na pewno pożyteczny sparing na tle drużyny, która jest beniaminkiem w Klasie Okręgowej. Na pochwały zasłużył dzisiaj Filip Mróz, który rozegrał bardzo dobre zawody, a także strzelił kapitalną bramkę. Jesteśmy w fazie odmładzania zespołu, ale to wcale nie oznacza że nie rozglądamy się na rynku transferowym za doświadczonymi graczami – powiedział po spotkaniu w rozmowie z naszym serwisem Prezes Dariusz Bednarz.

Kolejny sparing biało-niebiescy rozegrają za tydzień w Biłgoraju z III-ligowym Sokołem Sieniawa.

ladabilgoraj.pl


Dodaj komentarz

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są tylko i wyłącznie prywatnymi opiniami czytelników serwisu. Redakcja zastrzega sobie jednocześnie prawo do usuwania komentarzy zawierających treści niecenzuralne, rasistowskie, antysemickie, nawołujące do przemocy, obraźliwe w stosunku do osób uczestniczących w dyskusji, osób publicznych, instytucji itp., komentarzy nie związanych z tematem artykułu, zawierających treści reklamowe, czy też treści znacząco odbiegające od ogólnie przyjętych norm społecznych.