romek
niedziela, 26 lipca 2015, 06:49

3:3 / Daniel RADZEWICZ (Perła Borzechów): – Apetyt rośnie

daniel-radzewicz-371-1412525229=  Jak oceniasz sezon 2014/2015 w Perle, zespole beniaminka. Musiałeś się wykazać nie lada umiejętnościami? 
= Sezon był udany, zarówno dla mnie jak i dla zespołu. Przed debiutem w V lidze, nikt w Borzechowie nie marzył nawet o 7. miejscu. Jeśli chodzi o moją osobę to było parę spotkań takich w których musiałem ciężej popracować, chociażby  w meczu z Dąbrowicą lub Wierzchowiskami. Hmm, muszę jeszcze wspomnieć o meczu z Poniatową w zeszłej rundzie, gdzie udało mi się zachować czyste konto i pokonać byłych kolegów. To było dla mnie bardzo cenne zwycięstwo po świetnym występie.
=Twoje spojrzenie na Perłę w kontekście dalszej gry w V lidze? Czy są potrzebne wzmocnienia?
= Jeśli chodzi o kolejny sezon wzmocnienia są potrzebne, żeby zwiększyć rywalizację w zespole. Rośnie apetyt na wyższe miejsce w kolejnym sezonie.
= Zostaniesz w Perle, czy masz lepsze propozycje?
= Jeśli chodzi o moją osobę na dziś jestem zawodnikiem Perły i razem z nią szykuje sie do najbliższego sezonu. Myślę że zespół ma potencjał i przy wzmocnieniach Perła może w tym sezonie znowu sprawić niespodziankę.
lp.pl

Dodaj komentarz

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są tylko i wyłącznie prywatnymi opiniami czytelników serwisu. Redakcja zastrzega sobie jednocześnie prawo do usuwania komentarzy zawierających treści niecenzuralne, rasistowskie, antysemickie, nawołujące do przemocy, obraźliwe w stosunku do osób uczestniczących w dyskusji, osób publicznych, instytucji itp., komentarzy nie związanych z tematem artykułu, zawierających treści reklamowe, czy też treści znacząco odbiegające od ogólnie przyjętych norm społecznych.