romek
środa, 22 lipca 2015, 11:43

UNIA Hrubieszów / Medal dla kolekcjonerów

3661811687c0c41afe2d66f74f6e6bd7Od 15 lipca w siedzibie klubu można kupić okolicznościowy medal wydany z okazji jubileuszu sportu klubowego w Hrubieszowie. Do sprzedaży została skierowana tylko ograniczona ilość medali, w związku z tym władze klubu zachęcają do kupna przed dniem uroczystości jubileuszowych zaplanowanych na 26 lipca.

Koszt okolicznościowego medalu to 25 zł. Sprzedaż prowadzona jest w biurze MKS Unia w godzinach od 10:00 do 16:00, tylko w dni robocze. Medal będzie można kupić również podczas uroczystości.

mksunia.futbolowo.pl

 


Dodaj komentarz

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są tylko i wyłącznie prywatnymi opiniami czytelników serwisu. Redakcja zastrzega sobie jednocześnie prawo do usuwania komentarzy zawierających treści niecenzuralne, rasistowskie, antysemickie, nawołujące do przemocy, obraźliwe w stosunku do osób uczestniczących w dyskusji, osób publicznych, instytucji itp., komentarzy nie związanych z tematem artykułu, zawierających treści reklamowe, czy też treści znacząco odbiegające od ogólnie przyjętych norm społecznych.