romek
piątek, 17 lipca 2015, 12:03

Sparing / Perła Borzechów Poleszakami stoi…

poleszak  sebPierwszy sparing rozegrali piłkarze Perły Borzechów. Zamiast Orionu Niedrzwica, który odwołał grę – rywalem podopiecznych Radosława Steca był Ruch Popkowice. Wygrali piłkarze Z Borzechowa 8:3.

– Przegrywaliśmy 0:2, ale szybko osiągnęliśmy przewagę i kontrolowaliśmy grę. Było kilku nowych zawodników, potrzebne jest zgranie – powiedział nam Radosław Stec, trener Perły. – Cztery z ośmiu goli zdobyli piłkarze testowani, pozostałe: Hubert Poleszak,  Radosław Poleszak, Domań i Trzeciak.

W seniorach zadebiutowali bracia Jacek i Sebastian Poleszakowie (foto). Teraz w Perle jest czterech Poleszaków. A gdyby do Orionu nie wrócił inny Poleszak – byłoby w Perle pięciu.

lp.pl


Komentarze do 'Sparing / Perła Borzechów Poleszakami stoi…' (1)
  • Manuel3 lata temu Bezpośredni link

    Ten Sebastian Poleszak ma wielki talent szkoda tylko ze nie możemy go zobaczyć w wyższej lidze.

  • Dodaj komentarz

    Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są tylko i wyłącznie prywatnymi opiniami czytelników serwisu. Redakcja zastrzega sobie jednocześnie prawo do usuwania komentarzy zawierających treści niecenzuralne, rasistowskie, antysemickie, nawołujące do przemocy, obraźliwe w stosunku do osób uczestniczących w dyskusji, osób publicznych, instytucji itp., komentarzy nie związanych z tematem artykułu, zawierających treści reklamowe, czy też treści znacząco odbiegające od ogólnie przyjętych norm społecznych.