romek
środa, 15 lipca 2015, 12:34

Wydawnictwo IZAMARKA / Nasze pierwsze dzieło! 178 drużyn na zdjęciach i ponad 3,5 tysiaca piłkarzy z Zamojszczyzny w jednym albumie!

2Album „Piłkarska Zamojszczyzna. Podsumowanie sezonu 2014/2015” to pierwszy tom z serii „Regionalne Kroniki Sportowe”. W ekskluzywnym albumie znajdą się fotosy wszystkich biorących udział w rozgrywkach ligowych zespołów piłkarskich z okręgu zamojskiego: seniorów i seniorek oraz juniorów, trampkarzy, młodzików i orlików. Będzie także podsumowanie ich występów ligowych oraz inne materiały z sezonu 2014/2015.

Całość zostanie wzbogacona licznymi fotografiami piłkarzy, trenerów, klubowych działaczy, sędziów oraz migawkami z meczów.

Ten pięknie wydany album (format 29 na 25 cm, twarda oprawa laminowana, papier kredowy, szycie nićmi, najwyższa fotograficzna jakość druku) będzie pamiątką na lata, ozdobą domowego regału czy biblioteczki, wartą pokazania rodzinie, znajomym, sąsiadom.

ALBUM BĘDZIE DOSTĘPNY W POŁOWIE LIPCA.

Gdzie będzie można nabyć album? PYTAJ O TO SWOJEGO TRENERA ALBO PREZESA KLUBU, telefonuj do Wydawnictwa „Izamarka” (606 690 487) lub pisz na adres mailowy do autora albumu (maszt1974@wp.pl).

rd/pl.pl

PS. Marek Sztochel z wydawnictwa „Izamarka” zapowiada kolejne edycje Regionalnych  Kronik Sportowych (Biała Podlaska, Chełm, Lublin). Póki co – musimy uzbroić się ww cierpliwość – do pojawienia się ALBUMU w sprzedaży zostały godziny…


Dodaj komentarz

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są tylko i wyłącznie prywatnymi opiniami czytelników serwisu. Redakcja zastrzega sobie jednocześnie prawo do usuwania komentarzy zawierających treści niecenzuralne, rasistowskie, antysemickie, nawołujące do przemocy, obraźliwe w stosunku do osób uczestniczących w dyskusji, osób publicznych, instytucji itp., komentarzy nie związanych z tematem artykułu, zawierających treści reklamowe, czy też treści znacząco odbiegające od ogólnie przyjętych norm społecznych.