poniedziałek, 6 lipca 2015, 14:06

Rakovia/Gepard Rakówka zwycięża w Pucharze Polski, LC Chełm zajmuje 3. miejsce

111Wczoraj w Błotnowoli odbyła się IV edycja Pucharu Polski w Piłce Błotnej (Swamsoccerze). Wzięło w niej udział 9 drużyn, w tym kilka najlepszych zespołów w Polsce. Zespoły były podzielone na 3 grupy, z których awansowały po 2 drużyny.

W fazie półfinałowej utworzono z nich dwie grupy po trzy zespoły. Zwycięzcy grup grali o 1 miejsce, zespoły z 2-ich miejsc o brąz. W finale Gepard Rakovia Rakówka (powiat Biłgoraj) pokonała debiutantów PTTK Połaniec.

Trzecie miejsce zajęła ekipa LC Chełm, która broniła tytułu z ubiegłego roku. Dopiero na IV miejscu rozgrywki ukończyła drużyna FC Dr Tusz za Białegostoku, aktualny Mistrz Świata w piłce błotnej (Stambuł, czerwiec 2015).