romek
niedziela, 5 lipca 2015, 10:44

3:3 / Dawid ROSŁOŃ (Start Gózd): Najlepiej zagraliśmy z Bizonem Jelenec

roslon

= Jak ocenisz wiosnę w wykonaniu Startu Gózd?

= Runda w naszym wykonaniu idealna. Przegraliśmy tylko z zespołami, które walczyły o awans. Patrzac na statystyki zajeliśmy na wiosne 5 miejsce w lidze.

= Najlepszy mecz?

= Najlepszy mecz zagraliśmy z Bizonem Jeleniec, wynik 5:0 mowi sam za siebie. A i gra cieszyła, zagraliśmy na swoim poziomie.

 = A gdze zagraszw sezonie 2015/2016
=  Nie planuje odejścia. Ale niewiadomo jak to bedzie. Chciałbym wywalczyć razem z kolegami z Gozdu awans do „okręgówki”, poznałem już realia A klasy więc można śmiało walczyć o ta wyższą klasę rozgrywkową.
 = Planujecie wzmocnienia?
= Myślę, że Zarząd na pewno będzie rozmawial z nowymi piłkarzami, ale mamy też zdolnych juniorów, którzy będą zagrają w juniorach. Plotki transferowe o kilku pilkarzy już słyszalem,  ale to jak będzie okaże sie wkrótce…
= Dziękuję.
rd/lp.pl

Dodaj komentarz

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są tylko i wyłącznie prywatnymi opiniami czytelników serwisu. Redakcja zastrzega sobie jednocześnie prawo do usuwania komentarzy zawierających treści niecenzuralne, rasistowskie, antysemickie, nawołujące do przemocy, obraźliwe w stosunku do osób uczestniczących w dyskusji, osób publicznych, instytucji itp., komentarzy nie związanych z tematem artykułu, zawierających treści reklamowe, czy też treści znacząco odbiegające od ogólnie przyjętych norm społecznych.