romek
sobota, 4 lipca 2015, 06:11

Damian KOPRUCHA (Hetman Żółkiewka, ostatnio Avia Świdnik) w Chełmiance

damian-koprucha-126-1408009537Czołowy piłkarz jesiennej rundy III ligi w barwach Hetmana Żółkiewka Damian Koprucha, który wiosną trenował w Avii świdnik, przenosi się do Chełmianki Chełm.

Napastnik jesienia strzelił 11 bramek na boiskach III ligi będą czolowym napastnikiem. Niestetety – nie przebił się do pierwszego składu Avii. Jednak treningi i zdobyte doświadczenie, na pewno były ważnym czaem rozwju kariery.

W Chełmiance może być solidnym ogniewem zespołu. Próbke pokazania swoich możliwości otrzyma wkrótce, kiedy teama Artura Bożyka zmierzy się w Pucharze Polski z Siarką Tarnobrzeg.

Napastnik zagra w Chełmiance nazasadzie wypożyczenie, podobnie jak w przypadku występów w świdniu. W dalszym ciagu jest bowiem pilkarzem Hetmana Żółkiewka.

rd


Dodaj komentarz

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są tylko i wyłącznie prywatnymi opiniami czytelników serwisu. Redakcja zastrzega sobie jednocześnie prawo do usuwania komentarzy zawierających treści niecenzuralne, rasistowskie, antysemickie, nawołujące do przemocy, obraźliwe w stosunku do osób uczestniczących w dyskusji, osób publicznych, instytucji itp., komentarzy nie związanych z tematem artykułu, zawierających treści reklamowe, czy też treści znacząco odbiegające od ogólnie przyjętych norm społecznych.