romek
sobota, 27 czerwca 2015, 07:42

piłkarskie O S T A T K I * V liga zamojska Igros Krasnobród – Unia Hrubieszow 0:0 * Sławomir Ryć 19 razy niepokonany!

sprintem999 KlosPraktycznie wrzystkie ważne decyzje w ozgrywkach lig lubelskich już zapadły. Wiemy, kto awansował, a ze wzgledu na decyzje piłkarskiej administracji ważą się losy kilku dryżyn, które nie wiedzą gdze zagrają. Do rozegrania jest kolejka V ligi zamojskiej i lig, które grały w  systemie „podwójnym”, gdzie rozgrywano mecze i rewanże jesienią, oraz to samo wiosną. Po raz 19 zerowe konto po stronie strat zanotował Sławomir Ryć z Unii Hrubieszów. Wniosek jest jeden – drużynę na awans buduje się od bloku defensywnego.

***

* Zamojska klasa okręgowa (wszystkie mecze w niedzielę o godz. 17): Sparta Łabunie – Orion Dereźnia * Grom Różaniec – Roztocze Szczebrzeszyn * Olimpia Miączyn – Sparta Wożuczyn * Włókniarz Frampol – Sokół Zwierzyniec * Ostoja Skierbieszów – Victoria Łukowa/Chmielek * Gryf Gmina Zamość – Korona Łaszczów * Pogoń 96 Łaszczówka – Huczwa Tyszowce.

Mecz Igros – Unia Hrubieszów 0:0 rozegrano awansem

* Rewanżowy mecz barażowy o wejście do Centralnej Ligi Juniorów: AP TOP 54 Biała Podlaska – Unia Warszawa, w sobotę o godz. 15 na stadionie TOP 54 przy ul. Zdanowskiego w Białej Podlaskiej. Po zakończeniu spotkania odbędzie się uroczyste podsumowanie rozgrywek we wszystkich kategoriach wiekowych

Klasa B ZAMOSC (I) / Kolejka 28 – 28 czerwca / Pauza: Relax Radecznica.

Huk Lipiny – Wrzos Szyszków 28 czerwca, 10:00
Błękitni Obsza – Tur Turobin 28 czerwca, 13:00
Duet Wychody-Hubale – Albatros Biszcza 28 czerwca, 13:00

Klasa B ZAMOSC (II) / Kolejka 28 – 28 czerwca / Pauza: Graf Chodywańce.

GLKS Jarosławiec – Zryw Ulhówek 27 czerwca, 17:00
Omega II Stary Zamość 0-3 Perła Telatyn (wo)
Metanoja Lipsko – Orion Jacnia 28 czerwca, 13:00

rd


Dodaj komentarz

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są tylko i wyłącznie prywatnymi opiniami czytelników serwisu. Redakcja zastrzega sobie jednocześnie prawo do usuwania komentarzy zawierających treści niecenzuralne, rasistowskie, antysemickie, nawołujące do przemocy, obraźliwe w stosunku do osób uczestniczących w dyskusji, osób publicznych, instytucji itp., komentarzy nie związanych z tematem artykułu, zawierających treści reklamowe, czy też treści znacząco odbiegające od ogólnie przyjętych norm społecznych.