romek
środa, 24 czerwca 2015, 08:57

VI GALA piłkarska BOZPN / Nominowani…

bozpn

Wkrótce VI LETNIA GALA PIŁKARSKA BIALSKOPODLASKIEGO OKRĘGOWEGO ZWIĄZKU PIŁKI NOŻNEJ W BIAŁEJ PODLASKIEJ

Łomazy 04.07.2015 r. godzina 1500 (Park Jagielloński) / 30 LAT GLKST NIWA ŁOMAZY

Przedstawiciele Kapituły:

Roman Laszuk -Przewodniczący
Stanisław Lesiuk – Sekretarz
Zofia Łasocha – członek
Jan Baniak – członek

nominowali do wyróżnień:

NADZIEJA PIŁKARSKA
Anita Bosak – GLKST Niwa Łomazy
Jakub Janaszek – DAF Łuków
Rafał Jaworski – Orlęta Łuków
Kacper Karwowski – Huragan Międzyrzec Podlaski
Arkadiusz Karolczuk – Orlęta Radzyń Podlaski
Julia Kobylińska – UKS Piątka Plus Biała Podlaska
Robert Korzeniewski – Lutnia Piszczac
Maciej Oleszczuk – AP Top 54 Biała Podlaska
Grzegorz Piszcz – Unia Krzywda
Mateusz Sawicki – Granica Terespol
Jakub Syryjczyk – AP TOP 54 Biała Podlaska
Igor Świrski – Victoria Parczew
Aleksandra Tymoszuk – Huragan Międzyrzec Podlaski
Mateusz Zarzycki – Amplus Łuków
Krystian Żelisko – Niwa Łomazy

TRENER MŁODZIEŻY
Andrzej Kopiński – Victoria Parczew
Ireneusz Korszeń – Niwa Łomazy
Wojciech Krzystanek – AP TOP 54 Biała Podlaska
Zbigniew Lamek – Unia Krzywda
Jarosław Romaniuk – UKS 5 PLUS Biała Podlaska
Miłosz Storto – AP TOP 54 Biała Podlaska
Andrzej Suchodolski – Orlęta Łuków
Daniel Syta – Orlęta Radzyń Podlaski
Przemysław Tryboń – Amplus Łuków
Michał Tusz – Huragan Międzyrzec Podlaski
Przemysław Wereszczyński – DAF Łuków

TRENER SENIORÓW
Stanisław Chudzik – Orlęta Łuków
Wojciech Góral – BAD – BOYS Zastawie
Michał Kwiecień – Lutnia Piszczac
Andrzej Małek – Rogoźnica
Damian Panek – LKS Orlęta Radzyń Podlaski
Zbigniew Smoliński – Tytan Wisznice
Jacek Syryjczyk –AZS PSW Biała Podlaska
Mirosław Szewczak – Hutnik Huta Dąbrowa

SĘDZIA
Konrad Gąsiorowski
Paweł Sitkowski
Paweł Smyk
Przemysław Wróbel

PIŁKARZ KLASY „B”
Adrian Boguszewski – Sławatycze
Mateusz Kazimierczak – Wenus Oszczepalin
Daniel Kucharuk – Rogoźnica
Szymon Mróz – BAD – BOYS Zastawie
Paweł Pietrzak – Hutnik Huta Dąbrowa

PIŁKARZ KLASY „A”
Damian Banaszczuk – Tytan Wisznice
Marcin Dudek – Agrosport Leśna Podlaska
Patryk Protaś – Milanów
Marcin Szymański – Victoria Parczew

PIŁKARZ KLASY „O”
Krystian Kociszewski – Huragan Międzyrzec Podlaski
Piotr Kurowski – Lutnia Piszczac
Norbert Osial – Sokół Adamów
Marek Piotrowicz – Granica Terespol
Michał Purzycki – Łazy

PIŁKARZ IV LIGII
Daniel Goławski – Orlęta Łuków
Mateusz Muszyński – Grom Kąkolewnica
Paweł Szlaski – Orlęta Łuków

PIŁKARZ III LIGII
Rafał Borysiuk – LKS Orlęta Radzyń Podlaski
Mateusz Konaszewski – Podlasie Biała Podlaska
Piotr Zmorzyński – LKS Orlęta Radzyń Podlaski

PIŁKARKA EKSTRAKLASY KOBIET
Klaudia Lefeld – AZS PSW Biała Podlaska
Aleksandra Sosnowska – AZS PSW Biała Podlaska

bozpn.pl


Dodaj komentarz

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są tylko i wyłącznie prywatnymi opiniami czytelników serwisu. Redakcja zastrzega sobie jednocześnie prawo do usuwania komentarzy zawierających treści niecenzuralne, rasistowskie, antysemickie, nawołujące do przemocy, obraźliwe w stosunku do osób uczestniczących w dyskusji, osób publicznych, instytucji itp., komentarzy nie związanych z tematem artykułu, zawierających treści reklamowe, czy też treści znacząco odbiegające od ogólnie przyjętych norm społecznych.