romek
czwartek, 28 maja 2015, 06:06

P r o f i l e / Robert PIOTROWSKI trenerem Ruchu Ryki

piotrowsliiiSławomir Kozłowski nie jest już trenerem Ruchu Ryki. Doświadczony szkoleniowiec pracował w klubie niewiele ponad cztery miesiące, ale jego misja ratowania IV ligi dla biało-zielonych została przerwana. Coach uprzedził zarząd, który… dziś chciał wręczyć mu wypowiedzenie i sam podał się do dymisji.

Jego następcą wybrany został Robert Piotrowski (foto). Nowy trener dotychczas pracował z młodzieżą w Rykach. Jest byłym piłkarzem Ruchu. Studiował na Akademii Wychowana Fizycznego w Białej.

ryki.futbolowo.pl /rd

 


Dodaj komentarz

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są tylko i wyłącznie prywatnymi opiniami czytelników serwisu. Redakcja zastrzega sobie jednocześnie prawo do usuwania komentarzy zawierających treści niecenzuralne, rasistowskie, antysemickie, nawołujące do przemocy, obraźliwe w stosunku do osób uczestniczących w dyskusji, osób publicznych, instytucji itp., komentarzy nie związanych z tematem artykułu, zawierających treści reklamowe, czy też treści znacząco odbiegające od ogólnie przyjętych norm społecznych.