romek
środa, 6 maja 2015, 15:13

Zmiana terminu rozpoczęcia meczu Motoru Lublin z Sokołem Sieniawa!

1Klub piłkarski Motor Lublin SA informuje, że zmianie uległa godzina rozpoczęcia meczu Motor Lublin – Sokół Sieniawa (czwartek, 14 maja br.). Mecz rozpocznie się o godzinie 17:00, a nie jak pierwotnie zaplanowano o godz. 16:00.

Klub zachęca również wszystkich kibiców do zakupu biletów w przedsprzedaży. Bilety nabywać będzie można online na stronie www.motorlublin.com.pl, w siedzibie klubu, w Lombardzie Amsterdam przy ul. Lwowskiej (przez całą dobę) oraz w kasach biletowych Areny Lublin i Hali Globus.

Termin rozpoczęcia przedsprzedaży oraz godziny, w których będzie można nabywać bilety w poszczególnych punktach znaleźć będzie można na stronie internetowej klubu www.motorlublin.eu oraz profilu Facebookowym www.facebook.com/MotorLublin (internetowa przedsprzedaż biletów powinna ruszyć już w dniu dzisiejszym).

inf.


Dodaj komentarz

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są tylko i wyłącznie prywatnymi opiniami czytelników serwisu. Redakcja zastrzega sobie jednocześnie prawo do usuwania komentarzy zawierających treści niecenzuralne, rasistowskie, antysemickie, nawołujące do przemocy, obraźliwe w stosunku do osób uczestniczących w dyskusji, osób publicznych, instytucji itp., komentarzy nie związanych z tematem artykułu, zawierających treści reklamowe, czy też treści znacząco odbiegające od ogólnie przyjętych norm społecznych.