romek
sobota, 2 maja 2015, 14:19

Marian Cisło trenerem Korony Łąszczów

cisło27.04.2015 zarząd Łaszczowskiego Klubu Sportowego „Korona” odbył posiedzenie analizujące rozgrywki drużyny seniorów. Po przeprowadzonej rozmowie z trenerem o wynikach ostatnich meczów ligowych trener Zbigniew Kuczyński zakończył pracę w naszym Klubie.

Za dotychczasową pracę, zaangażowanie i wkład własnego czasu zarząd dziękuje trenerowi jednocześnie życzy mu dalszych sukcesów w życiu sportowym i prywatnym.

W dn 28.04.15 współpracę z naszą drużyną rozpoczął Pan Marian Cisło (foto).

lkskorona.futbolowo.pl


Dodaj komentarz

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są tylko i wyłącznie prywatnymi opiniami czytelników serwisu. Redakcja zastrzega sobie jednocześnie prawo do usuwania komentarzy zawierających treści niecenzuralne, rasistowskie, antysemickie, nawołujące do przemocy, obraźliwe w stosunku do osób uczestniczących w dyskusji, osób publicznych, instytucji itp., komentarzy nie związanych z tematem artykułu, zawierających treści reklamowe, czy też treści znacząco odbiegające od ogólnie przyjętych norm społecznych.