romek
czwartek, 30 kwietnia 2015, 06:48

PRASA / Najpierw nie przegrać, a jak się trafi okazja wygrać * 11 remis Łady Biłgoraj * Jak będzie w pucharze?

Ireneusz-Zarczuk-290x160Po dwóch kolejnych wygranych piłkarze Łady Biłgoraj wrócili do dobrze sobie znanego scenariusza. Jedenasty remis w tym sezonie biłgorajanie zanotowali w starciu z rywalem zza miedzy, Kryształem Werbkowice.

Ostatnie dni były wyjątkowo przyjemne dla podopiecznych trenera Ireneusza Zarczuka. Wygrana w derbowym starciu z AMSPN Hetman Zamość obudziła w biłgorajanach przekonanie, że walka o utrzymanie nie jest jeszcze sprawą straconą. Po kolejnym meczu z rywalem z Zamojszczyzny, Kryształem, biłgorajanie musieli zejść nieco na ziemię.

Oba gole padły już w pierwszej połowie. Zaczęło się od trzęsienia ziemi, czyli strzału w poprzeczkę zaledwie 17-letniego Dominika Skubisza. Sześć minut później Stanisław Rybka wbiegł w pole karne gospodarzy, ale nie zdołał oddać strzału, ponieważ faulował go rodak, Roman Stetskiv. Rzut karny pewnie wykorzystał Patryk Nieradko.

Dziesięć minut przed końcem pierwszej połowy Skubisz był o wiele bardziej precyzyjny niż na początku meczu.

kronikatygodnia.pl / Piotr Orzechowski

PS. Kolejne starcie Łada – Kryształ – 6 maja w finale Pucharu Polski ZOZPN.  Typujemy typowo – remis i karne…

 


Dodaj komentarz

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są tylko i wyłącznie prywatnymi opiniami czytelników serwisu. Redakcja zastrzega sobie jednocześnie prawo do usuwania komentarzy zawierających treści niecenzuralne, rasistowskie, antysemickie, nawołujące do przemocy, obraźliwe w stosunku do osób uczestniczących w dyskusji, osób publicznych, instytucji itp., komentarzy nie związanych z tematem artykułu, zawierających treści reklamowe, czy też treści znacząco odbiegające od ogólnie przyjętych norm społecznych.