romek
sobota, 25 kwietnia 2015, 11:41

KANADYJCZYCY / Skorupa przed Bandoszem…

Bandosz„Kanadyjczycy” to hasłowo piłkarze, którzy ponad zdobywanie bramek cenią ostatnie podanie. Taka punktacja jest coraz bardziej ceniona na świecie (nazwa pochodzi z zainicjowanej kiedyś klasyfikacji w hokejowej lidze Kaanady). Jak co roku – w przełomie kwietnia i maja, przeszukujemy internet w poszukiwaniu liderów. Na chwilę obecną najwiecej punktów zgromadzili napastnicy lubelskiej klasy A – Grzgorz Skorupa (Tajfun Ostrów Lubelski) – 40 pkt.  (26 goli i 14  asyst), oraz zawodnik Płomienia Trzydnik Duży Michał Bandosz – 39 (16 goli i 23 asysty).

Wydaje nam się, że zdobycie w sezonie już 20 takich punktów to powód do dumy!

rd

Niestety – nie wszystkie kluby mają strony www i nie wszystkie, które mają prowadzą statystyki. Niemniej – naszym zdaniem – jest wielce prawdopodobne, że lepszych od wymienionych nie znajdziemy.


Dodaj komentarz

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są tylko i wyłącznie prywatnymi opiniami czytelników serwisu. Redakcja zastrzega sobie jednocześnie prawo do usuwania komentarzy zawierających treści niecenzuralne, rasistowskie, antysemickie, nawołujące do przemocy, obraźliwe w stosunku do osób uczestniczących w dyskusji, osób publicznych, instytucji itp., komentarzy nie związanych z tematem artykułu, zawierających treści reklamowe, czy też treści znacząco odbiegające od ogólnie przyjętych norm społecznych.