czwartek, 23 kwietnia 2015, 08:29

P r o f i l e / Krzysztof ZIĘTEK (Wisła Annopol) – 300 minut bramkarza z czystym kontem

zietek– Wisła Annopol po rozegraniu trzech kolejek w V lidze, jako jedyna jeszcze nie przegrała i co ciekawe nawet nie straciła bramki. W meczu z TęcząBełżyce zespół na pewno postara się o kolejne zwycięstwo, a Krzyztof  Ziętek będzie chciał zachować czyste konto.  Dodam że nasz bramkarz nie puścił gola już od ponad 300 minut, a ostatnio wyjmował piłke z bramki w meczu z Hetmanem Gołąb w rundzie jesiennej – przczytaliśmy kilka dni temu na stroni klubowej Wisły Annopol.

Niestety – w meczu z Tęczą Bełżyce Kzysiek Ziętek opełnił błąd w 60 minucie i serial został zatrzymany (zatrzymał się na 300 minutach). Ale jego zespół wygrał 3:1, po bramkach Szczuki 2 i Pawłowskiego.

annopolskawisla.futbolowo.pl

PS. Ciekawostka – szanujemy i kibicujemy młodemu bramkarzowi z Annopola. Jako cikawostkę podamy, że swego czasu bramkarz Jacek Chyła (bodajże z Gryfa Wejherowo) – nie przepuścił gola przez całą rundę. Krzysiek – życzymy bicia innych bramkarskich rekordów.