romek
wtorek, 21 kwietnia 2015, 07:38

Top 10 OPEN / Pierwsze wiosenne zmiany * Na czele dwóch liderów – Chwedoruk i Skorupa

masiczek,klewekKolejne gole Adama Kozyry i Mateusza Chwedoruka wprowadziły zmiany w czołówce snajperów. Napastnik zespołu z Różanki ma teraz tyle samo bramek co lider klasyfikacji OPEN. Obaj są też najlepsi wśród strzelców wszystkich okręgowych klas „A” w województwie lubelskim. Trzeci zdecydowanie Adam Skulimowski z Wawelu. Oprócz Chwedoruka pozostali znani są z ponadprzecietnej skutecznyści w innych klubach.

***

1. Mateusz Chwedoruk (klasa A, Eko Różanka) – 26, Grzegorz Skorupa (klasa A, Tajfun Ostrów Lubelski) – 26

2. Adam Skulimowski (klasa B, Wawel Wąwolnica) – 22

3. Karol Jaruzel (klasa A , LKS Wandalin) – 19, Adam Kozyra (klasa B, Błękitni Obsza) – 19

4. Michał Bandosz ( klasa A, Płomień Trzydnik) – 17

5. Sebastian Sadowski (V liga, Start Krasnystaw) – 16, Damian Masiczak (foto, klasa B, Piekiełko Przykwa) – 16, Wojcich Leśniak (klasa B, Błękitni Obsza) – 16, Jacek Banaś (klasa A, Mazowsze Stężyca)

lp.pl/kb

PS Nazwiska znane już z dobrej gry w polu karnym rywala. W miarę dostępnych wyników listę będziemy aktualizować. Wielu z tych zwodników to także czołowi „asystenci”.

 


Dodaj komentarz

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są tylko i wyłącznie prywatnymi opiniami czytelników serwisu. Redakcja zastrzega sobie jednocześnie prawo do usuwania komentarzy zawierających treści niecenzuralne, rasistowskie, antysemickie, nawołujące do przemocy, obraźliwe w stosunku do osób uczestniczących w dyskusji, osób publicznych, instytucji itp., komentarzy nie związanych z tematem artykułu, zawierających treści reklamowe, czy też treści znacząco odbiegające od ogólnie przyjętych norm społecznych.