poniedziałek, 6 kwietnia 2015, 09:12

3:3 / Piotra FULARA (Unia Hrubieszow) * Wiosną koncentacja konieczna…

fulara9= Wreszcie Unia na właściwym torze podróży do IV ligi?

= W pierwszej połowie kontrolowaliśmy mecz, przeciwnik nie stworzył żadnej dogodnej sytuacji, a pierwsza bramka podła po dośrodkowaniu z lewej strony przez Kawarskiego. Akcję zamykał Damian Otręba i po przyjęciu piłki, delikatnie przelobował bramkarza. Później poszło łatwiej. Cel jest taki sam – cały czas małymi kroczkami – od meczu do meczu staramy się go realizować nie oglądając się na inne zespoły.

= Ale na początku wiosennej podróży, było lekkie opóźnienie…

= Chodzi o mecz z Łaszczówką – akurat ten mecz tez powinniśmy rozstrzygnąć w pierwszej połowie i po strzelonej bramce poprawić na 2-0. Wtedy myślę, że Pogon juz by się nie podniosła. W dodatku gol dla rywala padł nie po jakiejś składnej akcji, tylko naszym błędzie.

= A kto może wam jeszcze „podskoczyć” tzn. starać się urwać punkt – kogo się obawiacie?

= Nie obawiamy się nikogo każdy mecz chcemy wygrać.

= Czyli cztery pisanki w siatce Gryfa. Wasz bramkarz mógł odpocząć, ale koncentracja musi być co tydzień…

= No pewnie – w takich meczach Sławek Ryć i tak nie ma za wiele pracy. Koncentacja musi byćzawsze – przez 90 minut +.