romek
sobota, 4 kwietnia 2015, 07:45

P r o f i l e / Jarosław KAPUŚNIAK (Pogoń 96 Łaszczówka) – 9 minut do kompletu

jaroslaw-kapusniak-262-1408776927Tylko 9 minut tymczasem brakuje obrońcy Pogoni Łaszczówka Jarosławowi Kapuśniakowi, żeby miał w sezonowym biogramie komplet minut na boisku. W meczu z Unią Hrubieszów, który rozegrano jesienią został zmieniony w 81 minucie. W piątek coraz lepiej grający zespół trenera Pawła Babiarza wygrał w Łabuniach 4:0. Oczywiście w 17. spotkaniu sezonu Kapuśniak zagrał pełne 90 minut (sumie na boisku spędził już 1521 minut).

Sparta Łabunie – Pogoń 96 Łaszczówka 0-4 (0-2)

Bramki: Łukasz Mruk (3’k., 40′), Mateusz Cywka (62′), Patryk Nowak (90′)

Pogoń grał w składzie; Kacper Berbecki – Łukasz Hałasa, Yurii Shevchuk, Bartłomiej Krawczyk, Jarosław Kapuśniak – Michał Rzeźnik (75′ Bartłomiej Późniak), Damian Bukowski (82′ Paweł Kielar), Jarosław Legeżyński (65′ Patryk Nowak), Mateusz Cywka, Bartłomiej Sikora (55′ Sylwester Kuks) – Łukasz Mruk

zns / pogon96laszczowka.futbolowo.pl


Dodaj komentarz

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są tylko i wyłącznie prywatnymi opiniami czytelników serwisu. Redakcja zastrzega sobie jednocześnie prawo do usuwania komentarzy zawierających treści niecenzuralne, rasistowskie, antysemickie, nawołujące do przemocy, obraźliwe w stosunku do osób uczestniczących w dyskusji, osób publicznych, instytucji itp., komentarzy nie związanych z tematem artykułu, zawierających treści reklamowe, czy też treści znacząco odbiegające od ogólnie przyjętych norm społecznych.