romek
piątek, 3 kwietnia 2015, 09:12

Skarb Kibica / HURAGAN Międzyrzec Podlaski * V liga BIAŁA PODLASKA * Tu rządzi kobieta

szczepaniukaJeden z niewielu klubów, którym włada kobieta. I co by nie powiedzieć takie kluby radzą sobie coraz lepiej. Huragan po wielu latach wegetacji i nacisku na szkolenie najmłodszych jest – po prostu – coraz lepszy.

***

KS MOSiR HURAGAN MIĘDZYRZEC PODLASKI (V liga Biała Podlaska)

Adres: 21-0560 Międzyrzec Podlaski ul. Zarówie 86
Rok zał. 1926
Prezes: Maria Szmytko
Trenerzy; Michał Tusz, Daniel Rostek
Kierownik drużyny: Marian Skrodzik
Grali w Huraganie: Robert Różański, Wojciech Jarzynka,  Rafał Wej, Arkadiusz Szczepaniuk.
Sukcesy: awans na III poziom rozgrywek w sezonie 1966-1967 roku (3. miejsce w sezonie 1967-68 za Wisłą Puławy i Hetmanem Zamość).
Mecz na inaugurację wiosny 2015: Janowia Janów – Huragan 3:2
Miejsce w tabeli: 1

Wielkanoc3 Kadra: Michał Nowak, Marek Pachulec, Konrad Jóźwik, Radosław Puścian, Łukasz Węgrzyniak, Michał Tusz, Kamil Korniluk, Patryk Starzyński, Jakub Skrodzik, Dominik Marczuk, Marcin Tkaczuk, Łukasz Bartoszuk, Damian Zdunek, Daniel Zdunek, Wojciech Stańczykowski, Stanisław Pachulec, Kamil Bogucki, Rafał Kwaśniewski, Paweł Rusinek, Alan Olszewski, Michał Kurenda, Igor Paczuski, Krzysztof Kondraciuk, Karol Golec, Gabriel Urbaniak, Krystian Kociszewski, Piotr Wojtczuk.

Przybyli: M. Pachulec (Granit Bychawa), Olszewski, Kurenda, Paczuski, Jóźwik (zjuniorów)
Ubyli: Hubert Łukanowski (wyp. do Podlasia)

str

PS. Foto – Arkadiusz Szczepaniuk – jeszcze niedawno gwiazda Huraganu.


Dodaj komentarz

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są tylko i wyłącznie prywatnymi opiniami czytelników serwisu. Redakcja zastrzega sobie jednocześnie prawo do usuwania komentarzy zawierających treści niecenzuralne, rasistowskie, antysemickie, nawołujące do przemocy, obraźliwe w stosunku do osób uczestniczących w dyskusji, osób publicznych, instytucji itp., komentarzy nie związanych z tematem artykułu, zawierających treści reklamowe, czy też treści znacząco odbiegające od ogólnie przyjętych norm społecznych.