romek
czwartek, 2 kwietnia 2015, 08:46

Wiosna 2015 / Skarb Kibica – LZS DOBRYŃ (V liga BP) * Tutaj zagra Piotr Ciejak

piotr-ciejak-51W składzie LZS Dobryń dobry znajomy z chełmskich boisk Piotr Ciejak, zawodnik znany z sympatii do poznawania nowych piłkarskich miejsc i kolegów piłkarzy.  Powodzenia Piotrek.

LZS DOBRYŃ

Adres: 21-530 Dobryń, ul Włodawska 8 (Urząd Gminy)

Prezes: Wiesław Rzymowski
Trener: Jarosław Makarewicz
Kierownik: Stanisław Łukaszuk
W klubie grali: Piotr Bołtowicz, Robert Różański, Rafał Wej
Pozycja w tabeli: 8
Inauguracja wiosny 2015: 3:1 z Orłem Czemierniki

Kadra: Tomasz Andrzejuk, Grzegorz Elest, Łukasz Demczuk, Dawid Samsonik, Mateusz Chalimoniuk, Wiesław Rzymowski, Kamil Miciura, Łukasz Maraszczuk, Krzysztof Stecz, Bartłomiej Samsonik, Konrad Mądry, Mateusz Romaniuk, Michał Szewczuk, Piotr Ciejak, Rafał Andrzejuk, Robert Mojs, Dawid Mincewicz, Marcin Borczyk, Mieczysław Rybaczuk, Konrad Rybaczuk, Grzegorz Rudowski.

Przybyli: Ciejak (Granica Dorohusk), Mojs (MKS Mielnik), Mincewicz, Barczyk (wznowili treningi).

Ubyli: Mateusz Zaciura (Lutni Piszczac), Przemysław Skrodziuk (Podlasie), , Bartłomiej Dudek (Podlasie), Robert Juszczyk (kontuzja).

rd

PS. Kim jest Piotr Ciejak?  (Kluby: Granica Terespol i Granica Dorohusk)

W rubryce Kadrowe Spostrzeżenia (taka rubryka powinna być w każdym klubie, my uruchomiliśmy prowokacyjnie i przykładowo taką kategorię za kolegami z Pławanic), czytamy:

„16. już wpis w „Kadrowych spostrzeżeniach” będzie o zawodniku, który świata poza piłką nie widzi. Sportowy heros w osobowej postaci – tak odważymy się napisać. W środowisku klubowym znany jako „Talent”, „Gwiazda” lub po prostu „Ciejo”. Zawsze pochłonięty sportowymi emocjami. W szkole wygrywał wszystkie rozgrywki, w różnych dyscyplinach. Lata mijają, a obserwując go mamy wrażenie, że nic się nie zmieniło. Tym razem postanowiliśmy przyjrzeć się bliżej pewnemu blondynowi z numerem „90” na koszulce.

Piotr Ciejak jest człowiekiem wielu talentów sportowych. Przez lata szkolne uprawiał niemal każdy sport. Może się pochwalić licznymi medalami z poza piłkarskiej branży. Przychodził na treningi piłkarzy ręcznych, siatkarzy, tenisistów stołowych czy lekkoatletów, ale zawsze piłka nożna była jego oczkiem w głowie. Na pewno już w czasach szkolnych dało się zauważyć jego umiejętności piłkarskie, co bez wątpienia zawdzięcza trenerom, którzy go wtedy kształtowali. Więc może pseudonim – „Gwiazda” to nie przypadek? Może w Pławanicach marnuje się piłkarski talent?

Wielkanoc3Kolejny gotowy do poświęceń. Co niektórzy bali się jak GKS przetrwa próbę charakterów, jaką bez wątpienia jest okres studiów. Jak widać do tej pory drużyna ma się dobrze, a żaden z członków nie rezygnuje z treningów na rzecz innych, równie ciekawych zajęć. To się nazywa oddanie!

Jaki jest Ciejo? Na pewno bardzo komunikatywny. W szkole, rzucając nazwisko Ciejak na forum publicznym, trudno było znaleźć osobę, która by nie kojarzyła tego chłopaka. Rzucał się w oczy i chyba to lubił. Lubi być w centrum zainteresowania, lubi być akceptowany. Dokładnie i szczegółowo kreuje własny wizerunek. Stworzył swój specyficzny i indywidualny sposób bycia. Po prostu lubi czuć na sobie zainteresowanie ze strony innych ludzi, lubi być potrzebny, jak każdy. Pośród chłopaków z pławkowego teamu czuje się jednak sobą. Atmosfera panująca w klubie to bez wątpienia jego klimaty. Ponoć impreza bez Cieja odbyć się nie może (rozwijać się należy w różnych kierunkach).

Piotrek wkłada dużo wysiłku w to co robi i nieustannie pracuje nad swoimi niedoskonałościami – wszędzie dając z siebie „maxa”. Samorealizacja powoduje, że wzrasta w nim poczucie własnej wartości, a porażki przybliżają do zwycięstwa”.

plawanice.futbolowo.pl


Dodaj komentarz

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są tylko i wyłącznie prywatnymi opiniami czytelników serwisu. Redakcja zastrzega sobie jednocześnie prawo do usuwania komentarzy zawierających treści niecenzuralne, rasistowskie, antysemickie, nawołujące do przemocy, obraźliwe w stosunku do osób uczestniczących w dyskusji, osób publicznych, instytucji itp., komentarzy nie związanych z tematem artykułu, zawierających treści reklamowe, czy też treści znacząco odbiegające od ogólnie przyjętych norm społecznych.