romek
środa, 1 kwietnia 2015, 12:42

Robert LEWANDOWSKI w Hrubieszowie

lewandowskiZnakomity napastnik reprezentacji Polski oraz Bayernu Monachium Robert Lewandowski odwiedził podczas treningu zawodników Unii Hrubieszów. Korzystając z krótkiej przerwy Robert Lewandowski postanowił odpowiedzieć na nasze zaproszenie i pojawił się w Hrubieszowie.

Kapitan reprezentacji Polski brał również aktywny udział w treningu, przekazując wiele ciekawych wskazówek naszym zawodnikom.  Barwy biało-niebieskie są bardzo bliskie Robertowi Lewandowskiemu, ponieważ jak pamiętamy swego czasu grał w Lechu Poznań, w którym odnosił wspaniałe sukcesy.  Robert Lewandowski z wielką chęcią założył nową koszulkę Unii Hrubieszów. Nowe koszulki dla naszej drużyny to efekt współpracy zawodnika Bayernu z jedną z najbardziej znanych na świecie firm odzieży i sprzętu sportowego.

mksunia.futbolowo.pl


Komentarze do 'Robert LEWANDOWSKI w Hrubieszowie' (1)
  • prima7 lat temu Bezpośredni link

    ale zarcik chyba nikt sie nie nabierze

  • Dodaj komentarz

    Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są tylko i wyłącznie prywatnymi opiniami czytelników serwisu. Redakcja zastrzega sobie jednocześnie prawo do usuwania komentarzy zawierających treści niecenzuralne, rasistowskie, antysemickie, nawołujące do przemocy, obraźliwe w stosunku do osób uczestniczących w dyskusji, osób publicznych, instytucji itp., komentarzy nie związanych z tematem artykułu, zawierających treści reklamowe, czy też treści znacząco odbiegające od ogólnie przyjętych norm społecznych.