romek
wtorek, 31 marca 2015, 13:46

3:3 / Łukasz SKOWYRA (Serokomla Janowiec): – To zasługa kolegów!

skowyra3Nie tylko Przemysław Gałka dał w weekend popis skuteczności i strzelił 4 z 6 bramek dla Roztocza Szczebrzeszyn. Łukasz Skowyra, któremu przed laty nadano po brazylijsku pseudo „Malcyk” zdobył cztery gole z Draco Kowala (4:2). Więcej – strzelił je w meczu wyjazdowym i były to wszystkie bramki dla Serokomli.

Coś tak jak Robert Lewandowski z Realem Madryt, a różnica jest taka, że „Lewy” popisał się przed własnymi kibicami, zaś „Melcyk” w Kowali.

***

= Faktycznie udało się strzelić 4 gole, ale to zasługa kolegów z zespołu a szczególnie Huberta Urbanka mówi Łukasz. – Ostatnimi czasy często mi asystuje.

= Stać was na awans?

= Sprawa jest otwarta, kilka zespołów w tabeli jest blisko siebie i emocje na pewno będą do końca . Organizacyjnie jesteśmy ułożonym zespołem, więc gdyby nam się przydarzył, sadzę że podołamy.

= Kiedy bramki najbardziej cieszą?

= Gole derbowe – z Górą Puławską i Orłami Kazimierz. Gdzieś w okolicach się łapało bakcyla, grało z chłopakami podczas turniejów i rywalizowało za młodu. A później rywalizacja przenosi się na inny poziom, ale jest…

***

 A oto jak padały gole w Kowali (fragmenty relacji reportera strony serokomlajanowiec.futbolowo.pl):

* …mocną wrzutkę Huberta Urbanka precyzyjnym strzałem z woleja w polu karnym wykończył Łukasz Skowyra i piłka odbijając się od słupka wpadła do bramki Draco.

* …w 38 min. daleką przekątną 40-metrową piłkę zagrał debiutujący w naszym zespole Łukasz Glimasiński. Wydawało się że bramkarz gospodarzy ma do tej piłki bliżej, ale Łukasz Skowyra pokazał boiskowy kunszt  – uprzedził i precyzyjnie przelobował bramkarza Draco  z 25 metrów ustalił tym samym wynik na 2-0 do przerwy.

* … w 60 minucie ponownie ponownie Łukasz Skowyra precyzyjnym strzałem podwyższa prowadzenie na 3:1…

* … 84 min – efektowny  rajd skrzydłem przeprowadził Adam Krajewski, zagrał on piłkę między nogami obrońcy gospodarzy a niezawodny Łukasz Skowyra strzałem z bliska zakończył emocje w tym meczu i ustalił końcowy wynik na 4-2.

rd


Dodaj komentarz

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są tylko i wyłącznie prywatnymi opiniami czytelników serwisu. Redakcja zastrzega sobie jednocześnie prawo do usuwania komentarzy zawierających treści niecenzuralne, rasistowskie, antysemickie, nawołujące do przemocy, obraźliwe w stosunku do osób uczestniczących w dyskusji, osób publicznych, instytucji itp., komentarzy nie związanych z tematem artykułu, zawierających treści reklamowe, czy też treści znacząco odbiegające od ogólnie przyjętych norm społecznych.