romek
czwartek, 19 marca 2015, 06:32

P r o f i l e / Sławomir SZMONIEWSKI (Sparta Wożuczyn) zostaje w klubie

szmoniewski6Do końca nie wiadomo było kto stanie między słupkami Sparty w rundzie rewanżowej. Z powodu ogromnego deficytu bramkarzy na Zamojszczyźnie i Lubelszczyźnie, na brak ofert nie mógł narzekać żaden z wyróżniających się bramkarzy niższych klas rozgrywkowych. Sytuacja dotyczyła również golkipera SpartySławka Szmoniewskiego. Wczoraj sprawa stała się jasna i klarowna. Szmoniewski w Sparcie zostaje na kolejną rundę.

   Czy zatem podopieczni Piotra Mroczki planują walczyć o utrzymanie? – Gdybym w to nie wierzył, nie podjąłbym decyzji o pozostaniu z chłopakami i na pewno podobnie myślą Kamil Antoniuk i Paweł Przytuła, którzy postanowili wrócić do drużyny. 4 pierwsze kolejki to trzy mecze u siebie oraz dwa mecze z bezpośrednimi rywalami o utrzymanie. Jeżeli uda się zdobyć 8-9 punktów – wrócimy do gry. W innym przypadku będziemy walczyć o honor – komentuje Szmoniewski.

spartawozuczyn.futbolowo.pl


Dodaj komentarz

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są tylko i wyłącznie prywatnymi opiniami czytelników serwisu. Redakcja zastrzega sobie jednocześnie prawo do usuwania komentarzy zawierających treści niecenzuralne, rasistowskie, antysemickie, nawołujące do przemocy, obraźliwe w stosunku do osób uczestniczących w dyskusji, osób publicznych, instytucji itp., komentarzy nie związanych z tematem artykułu, zawierających treści reklamowe, czy też treści znacząco odbiegające od ogólnie przyjętych norm społecznych.