romek
wtorek, 17 marca 2015, 08:27

MOTOR Lublin / Jak wyrobić Kartę Kibica?

bilety

Od 17 marca 2015 roku Motor Lublin SA uruchamia szereg nowoczesnych rozwiązań mających na celu uproszczenie i usprawnienie dokonywania zakupu biletów na mecze.

Klub zaprasza wszystkich kibiców do wypełnienia formularza i zakupu Karty Kibica, która będzie umożliwiała zakup biletów lub karnetów z wyprzedzeniem za pośrednictwem internetu. Posiadanie ważnej Karty Kibica uprawnia do zniżek przy zakupie biletów. Karta Kibica jest jednocześnie nośnikiem zakupionego biletu i uprawnia do przejścia przez bramki zainstalowane na stadionie.

Karta Kibica upoważnia również do zakupu karnetów, które można wgrać tylko i wyłącznie na Kartę Kibica. Karnet to gwarancja uczestnictwa w meczu oraz niższa cena biletu.

W związku z Ustawą o bezpieczeństwie imprez masowych wszystkie Karty Kibica są w pełni spersonalizowane, tzn. zawierają imię, nazwisko oraz numer PESEL. Oznacza to, że przy wejściu na stadion Kartą Kibica może posługiwać się tylko i wyłącznie osoba, której dane widnieją na karcie, co podobnie jak w przypadku biletów będzie podlegało weryfikacji.

Jak wyrobić Kartę Kibica?

karnety

Aby wyrobić nową kartę, trzeba przyjść do siedziby klubu wraz z dokumentem tożsamości, na którym podany jest numer PESEL posiadacza oraz widoczne jego zdjęcie (np. dowód osobisty, paszport, prawo jazdy).
Należy również wypełnić wniosek, który można pobrać z internetu (http://www.motorlublin.com.pl/wniosek.pdf) lub otrzymać w siedzibie klubu.

Opłata za wyrobienie nowej Karty Kibica wynosi jedynie 7 zł. Opłaty można dokonać:
– kartą płatniczą przez internet (system poinformuje kiedy karta będzie gotowa do odbioru w klubie);
– gotówką w klubie (pracownik poinformuje kiedy karta będzie gotowa do odbioru w klubie).

UWAGA!

Osoby, które opłacą karnet na mecze Motoru Lublin w rundzie wiosennej sezonu 2014/15 III ligi lubelsko-podkarpackiej Kartę Kibica otrzymają w cenie karnetu.

Więcej szczegółów oraz dodatkowe informacje na stronie internetowej klubu www.motorlublin.eu.

motorlublin.eu


Dodaj komentarz

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są tylko i wyłącznie prywatnymi opiniami czytelników serwisu. Redakcja zastrzega sobie jednocześnie prawo do usuwania komentarzy zawierających treści niecenzuralne, rasistowskie, antysemickie, nawołujące do przemocy, obraźliwe w stosunku do osób uczestniczących w dyskusji, osób publicznych, instytucji itp., komentarzy nie związanych z tematem artykułu, zawierających treści reklamowe, czy też treści znacząco odbiegające od ogólnie przyjętych norm społecznych.