romek
poniedziałek, 16 marca 2015, 07:42

PRASA * Czarni Dęblin znów na zakręcie

przybysz-osojca-frączekPoranna prasa przynosi nowe informacje piłkarskie. Na czoło wydarzeń wybija się tytuł z Dziennika Wschodniego – „Czarni Dęblin znów na zakrecie”. W tekście jest o rezygnacji z funkcji prezesa Marka Gorczycy, który przez miesiąc „przejrzał” dokumenty finansowe i chyba się przeraził, bo szybko zrezygnował. Dług ponoć sięga miliona złotych, co nie napawa optymizmem przed startem IV ligi.

Dziennik pisze, że start w IV lidze nie jest zagrożony, a pierwszy mecz rewelacyjny beniaminek zagra z Orionem Niedrzwica Duża, z którym jesienią przegrał 1:3.

Czarni w okresie przygotowawczym aż 4 razy nie podeszli do zaplanowanych meczów sparingowych. I jak w takiej sytuacji myśleć o walce na boisku. Ale zdarzały sie sytuacje, że w podobnych okolicznościach teoretycznie podłamani sportowcy, osiągali niespodziewane wyniki.

Niestety – brzmi to przerażająco – lecz zdarzają się w Dęblinie, informacje o możliwej likwidacji klubu.

rd


Dodaj komentarz

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są tylko i wyłącznie prywatnymi opiniami czytelników serwisu. Redakcja zastrzega sobie jednocześnie prawo do usuwania komentarzy zawierających treści niecenzuralne, rasistowskie, antysemickie, nawołujące do przemocy, obraźliwe w stosunku do osób uczestniczących w dyskusji, osób publicznych, instytucji itp., komentarzy nie związanych z tematem artykułu, zawierających treści reklamowe, czy też treści znacząco odbiegające od ogólnie przyjętych norm społecznych.