romek
poniedziałek, 9 marca 2015, 22:18

„Motor w szkole” * Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy nr 1 w Lublinie.

01

W zeszłym tygodniu piłkarze Motoru Lublin odwiedzili w ramach akcji „Motor w szkole” Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy nr 1 w Lublinie. Tym razem zawodników Motoru reprezentowali Adrian Armaciński i Grzegorz Szymanek.

Jak podczas każdego spotkania piłkarze przeprowadzili quiz na temat Motoru Lublin oraz jego historii, w którym podopieczni ośrodka mogli zdobyć klubowe kalendarze. Nie obyło się również bez pytań do piłkarzy. Zawodnicy pytani byli m.in. o swoje początki z piłką nożną, mecze, które najbardziej zapamiętali ze swojej dotychczasowej kariery piłkarskiej, czy też o dietę jaką muszą stosować przygotowując się do wiosennych rozgrywek. Piłkarze zaprezentowali również swoje umiejętności techniczne biorąc udział w konkursie żonglerki wraz z reprezentantami ośrodka. Na zakończenie spotkania przyszła pora na wspólne zdjęcia oraz autografy.

Dziękujemy za zaproszenie i do zobaczenia na Arenie Lublin!

motorlublin.eu

***

02

***

03

***

04

motorlublin.eu


Dodaj komentarz

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są tylko i wyłącznie prywatnymi opiniami czytelników serwisu. Redakcja zastrzega sobie jednocześnie prawo do usuwania komentarzy zawierających treści niecenzuralne, rasistowskie, antysemickie, nawołujące do przemocy, obraźliwe w stosunku do osób uczestniczących w dyskusji, osób publicznych, instytucji itp., komentarzy nie związanych z tematem artykułu, zawierających treści reklamowe, czy też treści znacząco odbiegające od ogólnie przyjętych norm społecznych.