romek
czwartek, 5 marca 2015, 07:17

Sobota, Lublin, godz. 17.00 – hala im. Zdzisława Niedzieli / Prezentacja Motoru Lublin

Już w najbliższą sobotę (7 marca br.) w Hali Sportowo-Widowiskowej im. Z. Niedzieli przy Al. Zygmuntowskich 4 odbędzie się prezentacja drużyny Motoru Lublin przed zbliżającą się rundą wiosenną III ligi gr. lubelsko-podkarpackiej sezonu 2014/2015. Prezentacja rozpocznie się o godzinie 17 i potrwa około 2 godziny. Wstęp na imprezę będzie bezpłatny.

W trakcie prezentacji przedstawieni zostaną gracze pierwszego zespołu Motoru Lublin, w tym też zawodnicy, którzy dołączyli do drużyny w przerwie zimowej. Nie zabraknie również zespołu Juniorów Starszych Motoru występujących w obecnym sezonie w Centralnej Lidze Juniorów, jak i pozostałych grup dziecięcych i młodzieżowych klubu. Oprócz piłkarzy w trakcie imprezy zaprezentowani zostaną również sponsorzy oraz partnerzy Motoru Lublin.

Klub piłkarski Motor Lublin SA oraz Stowarzyszenie Kibiców Motoru Lublin „Motorowcy” serdecznie zapraszają wszystkich na to wydarzenie

motorlublin.eu


Dodaj komentarz

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są tylko i wyłącznie prywatnymi opiniami czytelników serwisu. Redakcja zastrzega sobie jednocześnie prawo do usuwania komentarzy zawierających treści niecenzuralne, rasistowskie, antysemickie, nawołujące do przemocy, obraźliwe w stosunku do osób uczestniczących w dyskusji, osób publicznych, instytucji itp., komentarzy nie związanych z tematem artykułu, zawierających treści reklamowe, czy też treści znacząco odbiegające od ogólnie przyjętych norm społecznych.