romek
wtorek, 3 marca 2015, 17:39

Hiszpańskie media zachwycone postawą Przemysława Tytonia. „Prawdziwy bohater” i ubezpieczyciel!

tyton_przemyslawOstatnie tygodnie są znakomite dla Przemysława Tytonia. Polak coraz lepiej spisuje się w bramce Elche CF, co doceniają hiszpańskie media. Dziennikarze na Półwyspie Iberyjskim zgodnie uznali Tytonia bohaterem poniedziałkowego spotkania 25. kolejki Primera Division z Celtą Vigo (1:1).

Tytoń jest ostatnio jednym z najmocniejszych punktów bijącego się o utrzymanie Elche. Nie inaczej było w poniedziałek, gdy jego zespół walczył na wyjeździe z zajmującą ósme miejsce w tabeli Celtą. Spotkanie zakończyło się podziałem punktów, co jest głównie zasługą kapitalnie broniącego Polaka.

Postawa Przemysława Tytonia nie umknęła uwadze „Marki”. Madrycki dziennik uznał naszego bramkarza bohaterem spotkania Celta – Elche, wystawiając mu notę „7” – żaden inny zawodnik nie został oceniony tak wysoko. „Tytoń nie pozwolił rywalom na nic. W bramce Elche czuje się już jak w domu” – możemy przeczytać.

Tytonia docenił także „AS”. Wystawił mu trzy gwiazdki na cztery możliwe – żaden gracz Elche nawet nie zbliżył się do takiego poziomu. „Polak zapobiegł kolejnej porażce swojego zespołu. To prawdziwy bohater” – pisze dziennik.

Wyjątkowo pochlebne opinie płyną z każdej strony. Zachwycony Przemysławem Tytoniem jest między innymi Jeronimo Tormo, dziennikarz radia COPE. „Tytoń utrzymuje swą doskonałość. Zespół jest mu wdzięczny. To ubezpieczyciel, mąż opatrznościowy” – napisał Tormo na swoim Twitterze.

W ostatnim czasie miejsce w pierwszym składzie Arsenalu Londyn stracił Wojciech Szczęsny. Jeśli więc forma Tytonia nadal będzie tak wysoka, Adam Nawałka zapewne bacznie się mu przyjrzy.

onet.pl / (TD)


Dodaj komentarz

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są tylko i wyłącznie prywatnymi opiniami czytelników serwisu. Redakcja zastrzega sobie jednocześnie prawo do usuwania komentarzy zawierających treści niecenzuralne, rasistowskie, antysemickie, nawołujące do przemocy, obraźliwe w stosunku do osób uczestniczących w dyskusji, osób publicznych, instytucji itp., komentarzy nie związanych z tematem artykułu, zawierających treści reklamowe, czy też treści znacząco odbiegające od ogólnie przyjętych norm społecznych.