romek
poniedziałek, 2 marca 2015, 14:17

Krasnobród / Gdzie jest Billala?

bilalaRewolucja w Igrosie Krasnobód. Większość zawodników opuszcza klub, który dokonuje zmiany warty. Zdaje się, że sympatykom najbardziej żal Bilalli: 

= Kibicom najbardziej żal zapewne Rolanda Bilali. Ukrainiec kongijskiego pochodzenia to chłopak o nieprzeciętnych umiejętnościach. Klasę okręgową przerastał o dwa poziomy, co udowodnił podczas debiutanckich spotkań w nowym klubie. Później przestał się jednak angażować i znacznie obniżył loty – pisze Dziennik Wschodni.

Z łatką chimerycznego lenia zawsze trudniej jest o transfer. Być może dlatego Bilala zamiast w polskiej pierwszej czy drugiej lidze jest dziś na trasie objazdowej po słabszych piłkarsko krajach. Wszystko wskazuje na to, że zakotwiczy na Białorusi.

Zmiana pokoleniowa w Igrosie – to chyba realna ocena potrzeb dnia dzisiejszego – w obliczu wiosenne rundy i prawdopodobnej supremacji Unii Hrubieszów, w Krasnobrodzie pomyśleli zawczasu o przyszłości.

pr

 


Dodaj komentarz

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są tylko i wyłącznie prywatnymi opiniami czytelników serwisu. Redakcja zastrzega sobie jednocześnie prawo do usuwania komentarzy zawierających treści niecenzuralne, rasistowskie, antysemickie, nawołujące do przemocy, obraźliwe w stosunku do osób uczestniczących w dyskusji, osób publicznych, instytucji itp., komentarzy nie związanych z tematem artykułu, zawierających treści reklamowe, czy też treści znacząco odbiegające od ogólnie przyjętych norm społecznych.