romek
sobota, 21 lutego 2015, 11:35

Nałęczów / „Motor w szkole” im. Zygmunta Chmielewskiego

3Kolejny dzień (piątek, 20 lutego br.) i kolejna wizyta piłkarzy Motoru w szkole, tym razem w Zespole Szkół im. Zygmunta Chmielewskiego w Nałęczowie.

Podczas spotkania Motor Lublin reprezentowali Krystian Mroczek oraz Piotr Piekarski.

W trakcie wizyty zgromadzeni na sali gimnastycznej uczniowie mieli okazję zobaczyć w akcji piłkarzy Motoru, którzy rozegrali pokazowy mecz wraz z zawodnikami reprezentującymi nałęczowską szkołę. Przeprowadzony został również quiz wiedzy o klubie oraz o jego historii. Uczniowie otrzymali od piłkarzy klubowe kalendarze, a także zaproszenie na mecze Motoru w rundzie wiosennej rozgrywane na Arenie Lublin.

Serdecznie dziękujemy Zespołowi Szkół im. Zygmunta Chmielewskiego w Nałęczowie za zaproszenie. Do zobaczenia na stadionie!

motorlublin.eu

 


Dodaj komentarz

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są tylko i wyłącznie prywatnymi opiniami czytelników serwisu. Redakcja zastrzega sobie jednocześnie prawo do usuwania komentarzy zawierających treści niecenzuralne, rasistowskie, antysemickie, nawołujące do przemocy, obraźliwe w stosunku do osób uczestniczących w dyskusji, osób publicznych, instytucji itp., komentarzy nie związanych z tematem artykułu, zawierających treści reklamowe, czy też treści znacząco odbiegające od ogólnie przyjętych norm społecznych.