romek
czwartek, 19 lutego 2015, 16:23

LUBLIN / „Motor w szkole” nr 11

IMG_5200

W dniu dzisiejszym Motor Lublin w ramach akcji „Motor w szkole” odwiedził Zespół Szkół nr 11 mieszczący się przy ul. Farbiarskiej w Lublinie. Klub reprezentowali: Prezes Zarządu Motoru Lublin – Waldemar Leszcz, piłkarze – Paweł Jabkowski oraz Ivan Dykyy, a także kierownik drużyny – Dariusz Baryła.

Spotkanie rozpoczęło się od krótkiego quizu, w którym piłkarze Motoru sprawdzili stan wiedzy uczniów o klubie oraz o jego historii. Następnie zawodnicy zaprezentowali swoje umiejętności techniczne oraz strzeleckie. Rozegrany został także mecz w siatkonogę, w którym Paweł Jabkowski oraz Ivan Dykyy zmierzyli się z reprezentacją Zespołu Szkół nr 11. Spotkanie zakończyło się tradycyjnie wspólnymi zdjęciami uczniów z piłkarzami oraz rozdawaniem autografów.

IMG_5185

***

IMG_5193

***

IMG_5233

***

IMG_5237

Klub Motor Lublin serdecznie dziękuje Zespołowi Szkół nr 11 za zaproszenie i mile spędzony czas podczas wizyty w szkole.

motorlublin.eu


Dodaj komentarz

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są tylko i wyłącznie prywatnymi opiniami czytelników serwisu. Redakcja zastrzega sobie jednocześnie prawo do usuwania komentarzy zawierających treści niecenzuralne, rasistowskie, antysemickie, nawołujące do przemocy, obraźliwe w stosunku do osób uczestniczących w dyskusji, osób publicznych, instytucji itp., komentarzy nie związanych z tematem artykułu, zawierających treści reklamowe, czy też treści znacząco odbiegające od ogólnie przyjętych norm społecznych.