romek
sobota, 7 lutego 2015, 08:27

Biłgoraj / Znane twarze na treningach Łady

powrwaramirNa brak wychowanków, którzy chcą pomóc Ładzie w utrzymaniu na IV-ligowych boiskach nie może narzekać sztab szkoleniowy naszej drużyny. W tym tygodniu mogliśmy zaobserwować już 4 zawodników, którzy jeszcze do niedawna byli związani z Ładą.

Na poniedziałkowym treningu w hali OSiR mogliśmy zobaczyć byłego obrońcę Łady Artura Szarzyńskiego, a we wczorajszych zajęciach na boisku ze sztuczną nawierzchnią uczestniczyli oprócz wspomnianego już w poprzednim tygodniu Bartłomieja Hajduka również Marcin Watrak i Mirosław Poliwka. Popularny ”Wara” jest aktualnie zawodnikiem Orionu Dereźnia Solska, aczkolwiek warto wspomnieć iż na przestrzeni ostatnich trzech sezonów w barwach Łady 1945 strzelił na ligowych boiskach 15 bramek. Natomiast ”Miro” to jeden z najbardziej doświadczonych obrońców w okolicy, który na początku rundy jesiennej z powodów osobistych zawiesił buty na kołku.

Dotychczasowe zajęcia krótko w rozmowie z naszym serwisem ocenił trener Ireneusz Zarczuk.
Martwi mnie troszkę frekwencja, bo jak pokazują dotychczasowe treningi dysponujemy naprawdę solidnym zapleczem zawodników, jednak jak na razie panuje duża rotacja w składzie. Liczę, że wkrótce wszystko ustabilizuje się na poziomie jakiego oczekuje.

ladabilgoraj.pl


Dodaj komentarz

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są tylko i wyłącznie prywatnymi opiniami czytelników serwisu. Redakcja zastrzega sobie jednocześnie prawo do usuwania komentarzy zawierających treści niecenzuralne, rasistowskie, antysemickie, nawołujące do przemocy, obraźliwe w stosunku do osób uczestniczących w dyskusji, osób publicznych, instytucji itp., komentarzy nie związanych z tematem artykułu, zawierających treści reklamowe, czy też treści znacząco odbiegające od ogólnie przyjętych norm społecznych.