= Marzeniem każdego dzieciaka jest zostanie piłkarzem. Ja lubię myśleć, że takim jestem. Jeśli chodzi o moje prowadzenie się, staram się w miarę rozsądnie odżywiać, nie jeść dużych świństw. Lubię pochodzić na siłownię, ale tak, wiem, że widać jaki ze mnie paker. Dzień przed meczem lubię zregenerować się na basenie, a na imprezy nie wychodzę, oprócz tego feralnego dnia poprzedzającego mecz w Różańcu.= Po zakończonej rundzie dostałeś dwie konkretne oferty przenosin do IV ligi.= Podobno prezesi otrzymali telefony z Omegi Stary Zamość, zagrałem nawet sparing z Olimpią Miączyn, ale raczej się nie popisałem. Rozmawiałem również z trenerem Rycakiem z Hetmana Zamość. Mam nadzieję, że nadchodzącą rundą zwrócę na siebie uwagę kilku klubów z wyższej ligi.= Postanowiłeś jednak zostać w Gryfie.

= Oczywiście, to jeszcze nie czas na przenosiny. Runda jesienna nie była w naszym wykonaniu udana i musimy bronić się przed spadkiem. Zaczęliśmy i skończymy razem. Nie zaliczam się do ludzi, którzy zostawiają swoich w potrzebie. Jak już coś zacząłem to muszę skończyć. Chcę, by Gryf utrzymał się w okręgówce, bo tu zacząłem rozwijać się jako zawodnik. Jeśli będę na boisku, zrobię wszystko, by tak się stało, nie odpuszczę nawet przez minutę. Trzeba wygrywać mecze i piąć się w górę tabeli, aby nie myśleć tylko o pozostaniu w lidze. Nie mamy zamiaru wracać do klasy A.

= Po przyjściu nowego trenera każdy ma czystą kartę. Nikt nie powiedział, że to ty będziesz bronił, a nie Krzysiek Hadło.

3= Jasne, rywalizacja jest bardzo dobra. Mam nadzieję, że moje przygotowania do rundy rewanżowej będą lepsze niż te letnie, i postaramy się razem z Krzysiem, by trener Wachowicz miał ciężki orzech do zgryzienia jeśli chodzi o wybór bramkarza. Początek rundy będzie bardzo trudny, bo mamy wymagających przeciwników, i w bramce stanie ten, kto będzie dawał większą pewność kolegom z pola. Uważam, że przede mną jeszcze trudniejsze zadanie, bo Krzysiu jest bardzo doświadczonym golkiperem, i to będzie jego dużym atutem. Zrobię wszystko, by pokazać, że młody potrafi, a wiek to tylko cyfra.

= Ty masz również duży atut, bo posiadasz status młodzieżowca, a tych na boisku musi znajdować się dwóch.

= Wszyscy juniorzy skończyli wiek konieczny do gry w seniorach, więc trener będzie miał pod tym kątem duże pole manewru. Jestem przekonany, że bycie młodzieżowcem nie będzie dla mnie żadnym handikapem, a o tym, kto stanie w bramce, zadecydują tylko i wyłącznie aspekty sportowe.

= W okręgówce pracujesz pod okiem właśnie Krzyśka Hadły. Widać dużą poprawę w twojej grze, właściwie w każdym elemencie bramkarskiego rzemiosła.

= Muszę przyznać, że tak jest, bardzo się przy nim rozwinąłem. W tamtym sezonie pracowałem z trenerem Trześniewskim, ale Krzysiu gra, jakoś łatwiej mi przyswoić co ma do przekazania. Dużo trenujemy sytuacje meczowe, on ma dużą wiedzę na ten temat, ponieważ rozegrał wiele spotkań w niejednym klubie. Znaleźliśmy na treningach wspólny język. Kiedy można pożartować, to żartujemy, ale kiedy trzeba zasuwać, to zasuwamy. Czasem znajdzie się też czas na bekanie, ale to chyba tylko Krzysiu zrozumie.

gryfgminzamosc.futbolowo.pl