romek
wtorek, 3 lutego 2015, 08:15

Środa, godz. 18.00 Arena Lublin * Motor Lublin – Legia II Warszawa

2W środę o godzinie 18 na głównej płycie Areny Lublin odbędzie się mecz sparingowy Motor Lublin – Legia II Warszawa. Wstęp na mecz będzie bezpłatny, jednak liczba miejsc na trybunach ograniczona będzie do 999 (mecz zakwalifikowany został jako impreza niemasowa). Kibice zasiąść będą mogli w sektorze F1 stadionu (centralna część trybuny wschodniej od strony Parku Ludowego/ul. Stadionowej). Bramy stadionu otwarte zostaną o godzinie 17, czyli na 60 minut przed rozpoczęciem spotkania.

Równocześnie o godzinie 17 otwarte zostaną kasy nr 1 i 2 (południowo-wschodni narożnik stadionu), w których to nabywać będzie można klubowe kalendarze (8 zł kalendarz listwowany A2, 16zł kalendarz trójdzielny), koszulki meczowe Motoru (80zł) oraz pamiątkowe cegiełki (10zł). Osoby które zechcą wesprzeć klub poprzez zakup cegiełek, będą mogły dobrowolnie podać swoje dane (imię i nazwisko), które następnie trafią na wirtualny mur z cegiełek budowany na oficjalnej stronie internetowej Motoru Lublin (www.motorlublin.eu). Klub przygotował również specjalne zniżki dla osób, które zdecydują się na zakup pakietów: koszulka + kalendarz + cegiełka.

Przy okazji meczu kibice Motoru Lublin zbierać będą do puszek pieniądze dla niespełna dwuletniego Jasia Karwowskiego, który walczy ze złośliwym nowotworem oka. Serdecznie zachęcamy do udziału w tej akcji

motorlublin.eu


Dodaj komentarz

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są tylko i wyłącznie prywatnymi opiniami czytelników serwisu. Redakcja zastrzega sobie jednocześnie prawo do usuwania komentarzy zawierających treści niecenzuralne, rasistowskie, antysemickie, nawołujące do przemocy, obraźliwe w stosunku do osób uczestniczących w dyskusji, osób publicznych, instytucji itp., komentarzy nie związanych z tematem artykułu, zawierających treści reklamowe, czy też treści znacząco odbiegające od ogólnie przyjętych norm społecznych.