romek
wtorek, 27 stycznia 2015, 15:00

Ivan Oleksiuk zagra w Unii Hrubieszów.

oleksiukIvan Oleksiuk będzie wiosną reprezentował barwy Unii Hrubieszów. Zawodnik z Ukrainy od września 2014 roku cały czas trenuje z zespołem Marcina Nowaka. Ivan Oleksiuk może na boisku występować na pozycji środkowego obrońcy, lub jako defensywny pomocnik. Na obecnym etapie załatwiane są wszelkie formalności związane z możliwością pobytu zawodnika w Polsce.

Ivan Oleksiuk mierzący 189 cm wzrostu, urodził się 8 lipca 1995. W ostatnich dwóch sezonach reprezentował klub Łuck Wołyń gdzie grał w I lidze młodzieżowej, odpowiednik dawnej Młodej Ekstraklasy w Polsce. Co ciekawe i warte uwagi Ivan Oleksiuk grał w Championship U21 mając zaledwie 17 lat.

mksunia.futbolowo.pl


Dodaj komentarz

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są tylko i wyłącznie prywatnymi opiniami czytelników serwisu. Redakcja zastrzega sobie jednocześnie prawo do usuwania komentarzy zawierających treści niecenzuralne, rasistowskie, antysemickie, nawołujące do przemocy, obraźliwe w stosunku do osób uczestniczących w dyskusji, osób publicznych, instytucji itp., komentarzy nie związanych z tematem artykułu, zawierających treści reklamowe, czy też treści znacząco odbiegające od ogólnie przyjętych norm społecznych.